مدیرعامل فولاد سنگان، چهره سال ارتباطی مدیر ارشد روابط عمومی فولاد سنگان،ستاره ملی روابط عمومی - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
مدیرعامل فولاد سنگان، چهره سال ارتباطی مدیر ارشد روابط عمومی فولاد سنگان،ستاره ملی روابط عمومی

آیین گرامیداشت “روز روابط عمومی” و یازدهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با موضوع روابط عمومی و اعتمادو نیز معرفی ستارگان روابط عمومی در سال ۱۴۰۳ برگزار شد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط‌عمومی فولاد سنگان ، یازدهمین دوره جشنواره ستارگان روابط‌ عمومی ایران و آیین نکوداشت روز ملی روابط ‌عمومی به همت انجمن بین المللی روابط عمومی(IPRA)، انجمن روابط عمومی ایران، و با حضور اکبر نصراللهی- عضو شورای اطلاع رسانی دولت، بابک نگاهداری- رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، عباس جوهری- معاون سیاسی استانداری تهران و شماری از فعالان ارتباطی ایرانی و بین‌المللی و نیز قرائت پیام رئیس انجمن بین‌المللی روابط عمومی(IPRA)، در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما در تهران برگزار شد.

بنابراین گزارش، در یازدهمین جشنواره ستارگان روابط‌عمومی، دکتر علی امرایی، مدیرعامل فولاد سنگان به واسطه ارتباط سازنده با رسانه ها به عنوان چهره سال ارتباطی مدیر ارشد انتخاب شد.

گفتنی است، روابط‌عمومی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان با رای هیئت داوران در این رویداد و با کسب امتیازهای لازم از ارزیابی‌های تخصصی و درخشش در عرصه‌های مختلف (تولید محتوی،ارتباط با رسانه ها، رسانه محوری و …) و کسب قابلیت و شایستگ های لازم ، به عنوان ستاره ملی روابط‌عمومی ایران سال اعلام و با دریافت تندیس و لوح سپاس مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

شایان ذکر است، در این رویداد، بر نقش روابط عمومی در اعتمادسنجی، اعتمادسازی و اعتمادگستری تأکید و این جشنواره هر سال با هدف تجلیل از عملکرد متخصصان، صاحب نظران حوزه روابط عمومی و برای تاکید بر نقش اساسی این نهاد در ساختارهای سازمان ها با حضور اساتید مجرب حوزه روابط عمومی برگزار می گردد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true