ارزش سرمایه گذاری‌های پترول به بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان رسید - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
ارزش سرمایه گذاری‌های پترول به بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان رسید

گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت ماه سال جاری در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های بورسی ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های خود را بالغ‌بر ۱۱ هزار میلیارد تومان به ثبت رساند.
به گزارش خبرطلایی ، شرکت گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس در سال ۸۹ با سرمایه یکصد میلیارد ریالی آغاز به کار کرد. طبق آخرین رتبه بندی انتشار یافته در سامانه کدال از کلیه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار، به تفکیک امتیاز به موقع بودن و قابلیت اتکا بودن، سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس یکی از شرکت‌های برتر درگروه شرکت‌های سرمایه گذاری می‌باشد. این گروه در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به اردیبهشت ماه امسال مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری خود را حدودا به ۵ هزار ۶۰۰ میلیارد تومان رساند پترول میزان بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری که در اردیبهشت ماه از خود برجای گذاشت مربوط به شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه و سایرشرکت‌ها بود.

میزان بهای تمام شده سرمایه گذاری‌های پترول در شرکت‌های بورسی حدودا ۲ هزار میلیارد تومان و بهای تمام شده سرمایه گذاری‌های توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس در سایر شرکت‌ها به بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسید.

علاوه بر موارد فوق گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس در پایان اردیبهشت ماه سال جاری در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های بورسی ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های خود را به بیش از ۱ هزار میلیارد تومان رساند که نسبت به بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌ها رشد ۴۶۹ درصدی داشته است.

عمده‌ترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در پرتفوی بورسی پترول مربوط به بخش پتروشیمی نوری با ۸۱۵ میلیارد تومان بود و پس از آن نیز بیشترین بهای تمام‌شده مربوط به پتروشیمی پارس با ۲۷۵ میلیارد تومان می‌باشد. همچنین بیشترین میزان ارزش بازار در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های بورسی در اختصاص پتروشیمی جم با بیش از ۴ هزار میلیارد تومان می‌باشد و صنایع پتروشیمی کرمانشاه با ارزش بازار ۳ هزارو ۹۰۰ میلیارد تومان در رتبه بعدی قرار دارد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true