حضور پر رنگ پتروشیمی جم در روز اول نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو با حضور مشتریان وفادار - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
حضور پر رنگ پتروشیمی جم در روز اول نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو با حضور مشتریان وفادار

غرفه‌ پتروشیمی جم در روز اول نمایشگاه روس‌پلاست ۲۰۲۴ میزبان جمعی از مشتریان روسی و سایر کشورها بود.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم؛ در روز اول نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو، برگزارکنندگان این رویداد جلسه‌ای با حضور شرکت های مهم ایرانی و چینی و مسئولان روسی داشتند. در این جلسه در خصوص استراتژی پتروشیمی جم در بازار CIS و روسیه بحث و گفتگو شد. همچنین معاون سفیر ایران در روسیه نیز پیشنهاداتی جهت تسهیل پرداخت‌های مالی توسط شرکت‌های روسی به طرف ایرانی و تعریف کانال مشخص و سازوکاری برای تسهیل و تسریع تراکنش‌های مالی و تکمیل خط راه‌آهن کریدور شمال-جنوب با هدف تبدیل ایران به هاب اتصال شمال به جنوب مطرح کرد.

مشتریان مختلف روسی در غرفه جم حضور پیدا کرده و به سوالات آنان در خصوص محصولات و قیمت‌ها، نحوه پرداخت مالی و شرایط رقبا در بازار روسیه پاسخ داده شد و توضیحات لازم به ایشان ارائه گردید.

همچنین مراجعه‌کنندگانی از روسیه و سایر کشورها درخواست محصولات شیمیایی، پلیمری و پروپیلن داشتند که فرم‌های CRM توسط آنها تکمیل و ثبت شد. و مشتریان مهمی نیز با تقاضای ۶۰۰۰ تن محصول در سال مراجعه و با انجام سریع رفع نقص مدارک و دریافت کد ثبت و ارائه پیشنهاد، موقعیت استفاده از فرصت نمایشگاه برای خرید در بازار روسیه فراهم شد.

در ادامه‌ی مذاکرات و جلسات روز اول مراجعه مشتری وفادار هندی که سال‌های قبل خریدار بوتن۱ بوده مجدداً به غرفه جم مراجعه و تقاضای خرید بوتن۱ را داشت.

در این رویداد نمایشگاه در چند بخش مختلف در حال برگزاری است و‌ شرکت‌های پتروشیمی جم، مارون، تبریز، شازند، و آریاساسول در کنار پاویون شرکت ملّی صنایع پتروشیمی و شرکت‌های تجهیزات جانبی، بسته‌بندی پلیمر و پلاستیک حضور دارند.

شایان ذکر است، تریدرها و مشتریان روسی به دنبال راه‌های ارتباطی برای خرید بودند که با چه نوع پرداختی می‌توانند با جم تعامل و همکاری داشته باشند و موضوعاتی همچون تحریم‌های ناشی از جنگ، دسترسی‌ها، گزینه‌های جایگزین، فرصت و رویکرد کشورهای حوزه خلیج‌فارس محور مذاکرات آنان با نمایندگان پتروشیمی جم در روز اول نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو بود.

گفتنی است پتروشیمی جم با غرفه‌ای به مساحت ۱۵۰ متر در پاویون یک نمایشگاه بین‌المللی روس‌پلاست در کنار دیگر پتروشیمی‌ها و رقبای داخلی و خارجی در حوزه صادرات مواد پلی‌اتیلنی حضور پر قدرت خود را به نمایش گذاشته است.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true