حضور شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در بیست‌ و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
حضور شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در بیست‌ و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

شرکت پتروشیمی بوعلی سینا به عنوان یکی از بزرگترین مجتمع های آروماتیکی کشور با حضور در بیست‌ و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پذیرای حضور مشتریان، ذینفعان، شرکت‌های توانمند دانش‌بنیان داخلی و خارجی شد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی‌ بوعلی سینا، بیست‌ و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور وزیرنفت، معاونین، سفرای کشورهای خارجی و دیگر مقامات و مدیران کشوری و بین‌المللی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

با آغاز به کار بیست‌وهشتمین دوره این نمایشگاه بین‌المللی، شرکت پتروشیمی بوعلی سینا به عنوان یکی از بزرگترین پتروپالایشگاه‌های تولید کننده بنزین، گازوئیل و سوخت کشور نیز همزمان با دیگر شرکت‌های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سالن ۳۸B پذیرای مشتریان، ذینفعان، شرکت‌های توانمند و دانش‌بنیان داخلی و خارجی است.

در این دوره از حضور شرکت پتروشیمی بوعلی سینا، مدیران و کارشناسان این شرکت نیز به گفتگوی با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه پرداختند تا به یکی از پرترددترین شرکت‌های حاضر در سالن تخصصی صنعت پتروشیمی تبدیل شوند.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تا ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۹ تا ۱۶ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود و طی این بازه، کارشناسان و مدیران پتروشیمی بوعلی سینا در غرفه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سالن ۳۸ B حضور فعال خواهند داشت.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true