منابع انسانی شرکت فجر، ممتاز شناخته شد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
منابع انسانی شرکت فجر، ممتاز شناخته شد

مدیریت منابع انسانی شرکت فجر انرژی خلیج فارس رتبه ممتاز را در میان شرکت‌های تولیدی منطقه ماهشهر کسب کرد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس ، مراسم بزرگداشت روز ملی منابع انسانی چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه با حضور داریوش شمس مدیر سرمایه انسانی گروه، روسای منابع انسانی ستادی و مدیران منابع انسانی شرکت‌های گروه و شماری از همکاران حوزه منابع انسانی در سطح گروه در محل آمفی تئاتر ستاد مرکزی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار شد.

در این مراسم حسین درگاهی بعنوان سخنران گردهمایی با تاکید بر اهمیت سرمایه انسانی در صنعت پتروشیمی مباحث مدیریت سرمایه انسانی مبتنی بر شایستگی را ارایه کرد.

در ادامه شمس، با ابراز خشنودی از این دیدار صمیمانه با همکاران با تاکید بر اهمیت سرمایه انسانی گروه، ضمن قدردانی از حمایت‌ها و مساعدت‌های مدبرانه مدیرعامل گروه دکتر علی عسکری، با مروری بر اهم اقدامات و فعالیت‌های حوزه منابع انسانی در سال گذشته از تمامی همکاران در ستاد و در سطح گروه که در این مسیر همراه و اثرگذار بودند تشکر کرد.

وی همچنین با تشریح برنامه‌های در دست اقدام در راستای اهداف و راهبردهای کلان شرکت و تعالی منابع انسانی، نوآوری وتحول در آینده شرکت را حائز اهمیت دانسته و لزوم هماهنگی و تلاش کلیه مدیران منابع انسانی گروه را یادآور شد.

در پایان این جلسه از محمد بلادی مدیر منابع انسانی شرکت فجر انرژی خلیج فارس برای کسب رتبه ممتاز در شرکت‌های تولیدی منطقه ماهشهر با اهدای لوحی تقدیر به عمل آمد. این رتبه بر اساس معیارهایی همچون شفافیت و رعایت قانون (کم حاشیه ترین)، در مسیرترین (همراه ترین) و کم شکایت ترین شرکت ها به شرکت فجر تعلق گرفته است.

همچنین از شرکت پتروشیمی پارس برای کسب رتبه ممتاز در گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و پتروشیمی نوری برای کسب رتبه ممتاز در شرکت های منطقه عسلویه نیز تقدیر به عمل آمد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true