پتروشیمی شیراز؛ نقش‌آفرین در توسعه پایدار استان فارس - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پتروشیمی شیراز؛ نقش‌آفرین در توسعه پایدار استان فارس

مدیر اسبق طرح‌های N.P.C ، به نقش کلیدی پتروشیمی شیراز در توسعه استان فارس اشاره کرد و گفت : این مجموعه، که به عنوان مادر پتروشیمی‌های کشور شناخته می‌شود، اکنون تحت مدیریت یکی از برجسته‌ترین چهره‌های صنعتی کشور، مسیر توسعه را طی می‌کند.
خبرطلایی : مهندس حیدرنیا، مدیر اسبق طرح‌های N.P.C، با دکتر محمدی، نماینده منتخب فسا، دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار، مهندس حیدرنیا به نقش کلیدی پتروشیمی شیراز در پیشبرد اهداف صنعتی و اقتصادی منطقه اشاره کرد و گفت: ما در پتروشیمی شیراز با همکاری تمامی مدیران عزیز و دلسوز گام‌های موثری در زمینه‌های مختلف از حوزه تولید، بازرگانی، صادرات، تدارکات و تأمین تجهیزات، منابع انسانی، طرح‌ها، امور حقوقی، امور مالی، آی‌تی، حراست و… برداشته ایم که اثرات آن در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت مشخص تر خواهد شد.

مدیر اسبق طرح‌های N.P.C افزود: طرح‌ها در زمان فعلی، فعالانه و با سیاست‌ورزی مدوّن با کریستال ملامین، پروژه کیسه‌زنی و…در حال خلق جدیدی از بازار فروش صادراتی، کارآفرینی، توسعه نقاط قوت پتروشیمی شیراز در بین پتروشیمی‌ها بوده که اعتبار مالی این مجموعه را در طولانی مدت صعودی خواهد نمود.

دکتر محمدی در این نشست به نقش پتروشیمی شیراز در توسعه استان فارس اشاره نمود: این مجموعه، مادر پتروشیمی کشور بوده که در زمان فعلی دست یکی از مدیران خوب صنعت کشور است.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true