جهش ۳۵ درصدی درآمد‌های “بوعلی” - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
 جهش ۳۵ درصدی درآمد‌های “بوعلی”

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در اولین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود.
به گزارش خبرطلایی ،  شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۴۳۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۱۳ هزار و ۴۳۶ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین ماه ماه سال جاری عملکرد مناسبی برای سهامداران خود به نمایش گذاشت.

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در اولین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود به درآمد ۴ هزار و ۲۱۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت پتروشیمی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۳۵ درصدی همراه شد.

” بوعلی” در فروردین‌ماه ۱۶۳ هزار و ۹۳۹ تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۱۴۱ هزار و ۱۳۸ تن از محصولات تولیدی خود شد. مقدار فروش این شرکت نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش پیدا کرد.

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی بوعلی سینا از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «برش سنگین» با یک هزار و ۱۷۴ میلیارد تومان بود درآمدی که “بوعلی” از فروش این محصول در فروردین‌ماه به دست آورد برابر با ۲۸ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «برش سنگین» بیشترین درآمدزایی را برای پتروشیمی بوعلی سینا محصول «پارازایلین» به خود اختصاص داده است، درآمدی که از فروش این محصول عاید شرکت شد برابر با ۸۵۸ میلیارد تومان بود. بیشترین نرخ فروش را در بین محصولات پتروشیمی بوعلی سینا محصول «ارتوزایلین» با مبلغی بالغ‌بر ۴۲ میلیون و ۷۶۶ هزار تومان در ازای هر تن به خود اختصاص داده است.

 

ایپنا

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true