پتروشیمی اروند زیر ذره‌بین نخبگان دانشگاه صنعتی شریف - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پتروشیمی اروند زیر ذره‌بین نخبگان دانشگاه صنعتی شریف

جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با حضور در شرکت پتروشیمی اروند در جریان روند افزایش تولید بزرگترین زنجیره پی‌وی‌سی و کلر غرب آسیا، بومی‌سازی، خودکفایی و جایگاه صنعت پتروشیمی در اقتصاد و شرایط تحریم‌ها قرار گرفتند.
به گزارش  خبرطلایی  به نقل از روابط عمومی پتروشیمی اروند، بیش از ۳۰ دانشجوی نخبه دانشگاه صنعتی شریف در مقطع تحصیلات تکمیلی با حضور در شرکت پتروشیمی اروند در جریان دست‌آوردها و نقش این شرکت در صنعت پتروشیمی کشور قرار گرفتند و از تجربیات متخصصین شاغل در مجتمع بهره بردند.

در این بازدید گروهی، دانشجویان پس از بازدید از روند تولید و تجهیزات نصب شده در این پتروشیمی با جمعی از مدیران این مجتمع به گفتگو نشستند و در خلال کسب تجربیات فنی، در جریان آخرین دستاوردهای کسب شده در بزرگترین زنجیره کلر و پی‌وی‌سی غرب آسیا قرار گرفتند.

روند رو به رشد و افزایش سودآوری و تولید در شرایط تحریم، خودکفایی و بومی‌سازی تجهیزات و مواد شیمیایی مجتمع و فرآیندهای تخصصی از جمله محورهای گفتگو و پرسش و پاسخ دانشجویان حاضر در شرکت پتروشیمی اروند بود.

گفتنی‌ست، پیش از این نیز گروه‌های دیگری از دانشجویان و دانش‌آموزان نخبه کشور با حضور در شرکت پتروشیمی اروند، در جریان موفقیت‌های یکی از ایرانی‌ترین صنایع کشور قرار گرفته بودند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true