بازدید مشاور عالی فرمانده کل قوا از بندر شهید رجایی - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
بازدید مشاور عالی فرمانده کل قوا از بندر شهید رجایی

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با همراهی ۴۵ نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های کشور در رشته های مطالعات منطقه‌ای ‌از بخش‌های مختلف بندر شهید رجایی بازدید کردند.
به گزارش خبرطلایی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، “سرلشکر یحیی رحیم‌ صفوی” امروز چهارشنبه پنجم اردیبشت‌ماه به همراه جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه عالی دفاع ملی و دانشجویان رشته‌های مطالعات منطقه‌ای و ژئوپلیتیک با حضور در دروازه طلایی اقتصاد ایران از بخش‌های مختلف بندر شهید رجایی بازدید کردند.
وی ضمن حضور در کنار ماکت پیش ساز طرح‌های توسعه کانتینری از پیشرفته‌ترین بندر کانتینری ایران از پایانه‌های کانتینری و بخش‌های مختلف این مجتمع بندری دیدن کردند.
سرلشکر صفوی همچنین با حضور بر روی عرشه کشتی ضمن ارائه توضیحاتی از نقش منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی در توسعه اقتصاد دریامحور و چشم انداز توسعه این بندر برای تبدیل شدن به یک بندر کانونی در منطقه را مطرح کرد.
وی همچنین به سوال‌های مطرح شده از سوی دانشجویان در خصوص طرح‌های توسعه و زیرساخت‌های پدافند غیرعامل در این بندر و راهکارهای ارتقای جایگاه این بندر در سطح بنادر جهان جواب داد.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با اشاره به روند توسعه و پیشرفت‌های قابل توجه بندر شهید رجایی، گفت: آشنایی دانشجویان به ویژه دانشجویان حوزه حمل‌ونقل دریایی با پیشرفت‌های این صنعت به خصوص در بندر شهید رجایی امیدآفرین خواهد بود.
بندر شهید رجایی بزرگترین به عنوان بزرگترین بندر تجاری و پیشرفته‌ترین بندر کانتینری ایران در ۲۳ کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true