بازدید جمعی از مدیران پترول از شرکت پتروشیمی ارومیه - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
بازدید جمعی از مدیران پترول از شرکت پتروشیمی ارومیه

علیرضا‌نژاد، قائم مقام مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس، قنبریان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار و جمعی از مدیران پترول با حضور در شرکت پتروشیمی ارومیه از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این مجموعه و نیز پیشرفت فیزیکی طرح‌های توسعه شرکت قرار گرفتند.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی ارومیه، علیرضانژاد در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از مجموعه همکاران پتروشیمی ارومیه؛ روند عملیات اجرایی واحدهای پلی آلومینیوم کلراید(pac) و همچنین واحد تولید کود نیتروژن گوگردی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بهره‌برداری از این واحدها سبب افزایش چشمگیر تولید و فروش شرکت پتروشیمی ارومیه خواهد شد.
در ادامه این بازدید در جلسه ای که با حضور مدیران پترول و جمعی از روسای واحد شرکت پتروشیمی ارومیه برگزار شد اسمعیلی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی ارومیه با اشاره بر رویکرد توسعه‌محور شرکت، خاطرنشان کرد: این مجتمع در سال گذشته رشد مناسبی در شاخص‌های تولید، فروش و درآمد داشت که امیدواریم با بهره‌برداری از دو واحد در دست اجرا، مسیر رشد و پیشرفت شرکت بیش از پیش شتاب گیرد.
وی افزود: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، واحد نیتروژن گوگردی تا اواخر اردیبهشت ماه و واحد پلی آلومینیوم کلراید(pac) تا اواخر خردادماه آماده بهره‌برداری می‌شود .

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true