درخشش شرکت فولاد سنگان در بین صد شرکت برتر ایران - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
درخشش شرکت فولاد سنگان در بین صد شرکت برتر ایران

شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در بیست و ششمین همایش شرکت‌های برتر ایرانimi-100 با کسب رتبه ارزشمند، در بین شرکت های برتر قرار گرفت.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی فولاد سنگان، در بیست و ششمین همایش شرکت های برتر ایران که در سالن همایش های بین المللی صداوسیما و با حضور عباس علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت ، احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارائی، مدیران صنایع و دیگر سازمان های برتر برگزار شد، از شرکت های برتر در حوزه های مختلف تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم از دکتر علی امرایی، مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان به واسطه کسب عنوان نخست در بهره وری کل عوامل در گروه اکتشافات، استخراج و خدمات جانبی با اهدای لوح، تقدیر شد. فولاد سنگان پیش از این در سال ۱۳۹۹ توانسته بود این رتبه را کسب نماید. همچنین فولاد سنگان در رتبه بندی پانصد شرکت برتر ایران با در نظرگرفتن آیتم های رقابتی، برای سومین سال پیاپی در جمع صد شرکت برتر ایران قرار گرفت.

در فهرست ۱۰۰ شرکت برتر ایرانی که بر اساس عملکرد آن‌ها در سال ۱۴۰۱ تهیه شده است و در آن نام شرکت‌های بزرگ در حوزه های صنعت و معدن، هلدینگ‌های صنایع پتروشیمی و پالایش، سرمایه‌گذاری ها، صنایع خودرو و … به چشم می‌خورد.

گفتنی است، ارزیابی IMI-100، به عنوان یکی از مهم‌ترین ارزیابی‌های شرکت‌های بورسی و غیر بورسی در ایران، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نتایج این رتبه‌بندی می‌تواند امکان دست یابی به تحلیل‌های مورد نظر را فراهم سازد و این همایش با چنین کارکردهایی هرساله برگزار می شود.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true