برترین‌های هفته در بورس کالا را بشناسید - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
برترین‌های هفته در بورس کالا را بشناسید

آمار معاملات بازار فیزیکی بورس کالای ایران نشان می دهد در هفته منتهی به ۲۵ فروردین ۳۳۱ شرکت در تالارها و بازار فرعی کالا و محصولشان را عرضه کردند که به معامله ۳ میلیون و ۶۹ هزار تن انواع کالا و محصول به ارزش ۳۴.۷ هزار میلیارد تومان منتهی شد. ارزش معاملات ۱۰ شرکت برتر ۱۴.۴ هزار میلیارد تومان برآورد شد.
به گزارش  خبرطلایی  به نقل از کالاخبر ، بورس کالای ایران برترین های بورس کالا در هفته منتهی به ۲۵ فروردین را براساس ارزش فروش شرکت ها در بازار فیزیکی اعلام کرد.

جزییات رتبه‌بندی جایگاه شرکت‌ها از لحاظ فروش به شرح زیر است:

ملی صنایع مس ایران (#فملی) با ثبت معامله ۷ هزار و ۹۲۷ تن مس کاتد، مس کم عیار، مس مفتول، سولفور مولیبدن و کنسانتره فلزات گران بها به ارزش ۳ هزار و ۶۴۵ میلیارد تومان در رتبه نخست ایستاد.

فولاد خوزستان (#فخوز) با فروش ۹۲ هزار و ۱۵۰ تن تختال، شمش بلوم، آهن اسفنجی و آرگون به ارزش ۲ هزار و ۶۶ میلیارد تومان، دوم شد.

فولاد کاوه جنوب کیش (#کاوه) با فروش ۸۸ هزار و ۵۰۰ تن شمش بلوم به ارزش یک هزار و ۹۰۷ میلیارد تومان، سوم شد.

فولاد مبارکه اصفهان (#فولاد) با ثبت معامله ۲۸ هزار و ۵۰۰ تن ورق سرد، ورق رنگی، ورق قلع اندود و ورق گالوانیزه به ارزش یک هزار و ۴۱۶ میلیارد تومان در رتبه چهارم ایستاد.

معدنی و صنعتی چادرملو (#کچاد) با فروش ۲۴۰ هزار و ۱۴۰ تن کنسانتره و گندله سنگ آهن، شمش بلوم و آرگون به ارزش یک هزار و ۳۲۷ میلیارد تومان پنجم شد.

پالایش نفت اصفهان (#شپنا) با ثبت معامله ۸۵ هزار تن وکیوم باتوم، گوگرد گرانوله و لوب کات سبک به ارزش یک هزار و ۲۹ میلیارد تومان، ششم شد.

آهن و فولاد ارفع (#ارفع) با فروش ۳۸ هزار تن شمش بلوم به ارزش ۸۴۰ میلیارد تومان در رتبه هفتم ایستاد.

پالایش نفت بندرعباس (#شبندر) نیز با ثبت معامله ۶۰ هزار تن وکیوم باتوم، گوگرد گرانوله و لوب کات سنگین به ارزش ۷۶۲ میلیارد تومان هشتم شد.

ذوب آهن اصفهان (#ذوب) ۲۷ هزار و ۴۹۵ تن تیرآهن، شمش بلوم، ناودانی، میلگرد به ارزش ۷۴۸ میلیارد تومان فروخت نهم شد.

مجتمع فولاد خراسان (#فخاس) با فروش ۲۹ هزار و ۵۰ تن میلگرد و شمش بلوم و ثبت ارزش ۷۰۹ میلیارد تومان دهم شد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true