حضور دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه بیرجند در فولاد سنگان - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
حضور دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه بیرجند در فولاد سنگان

اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، از خطوط تولیدی این شرکت بازدید به عمل آوردند.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی فولاد سنگان، جمعی از دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور در شرکت فولاد سنگان و بازدید از کارخانجات تولید گندله و کنسانتره سازی این شرکت ضمن آشنایی با روند تولید گندله، از این شرکت بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید علی شمسی نیا، معاون بهره برداری فولاد سنگان ضمن خیرمقدم و آرزوی موفقیت برای دانشجویان گفت :

این شرکت در راستای تولید پایدار بخشی از گندله مورد نیاز شرکت فولاد مبارکه ، تاسیس گردیده و در حال حاضر واحد گندله سازی و کنسانتره سازی شرکت، هر کدام به ظرفیت تولید اسمی 5 میلیون تن در حال تولید می باشد .

وی در ادامه در خصوص روند استخراج سنگ آهن، خردایش، تولید کنسانتره ، پر عیارسازی ، تولید گندله ، انباشت و برداشت محصول و حمل آن توضیحاتی را ارائه نمود و در ادامه به سوالات دانشجویان حاضر در این بازدید پاسخ داد.

در ادامه علی عباسی مدیر گروه مهندسی معدن دانشگاه صنعتی بیرجند ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان و دست اندرکاران برگزاری این بازدید میدانی اظهار امیدواری کرد: دانشجویان ضمن آشنایی با کار در صنعت، با سخت کوشی و تلاش زمینه های رشد و توسعه کشور را فراهم سازند.

همچنین یوسف یوسفی، رئیس پردیس صنایع معدنی ضمن عرض خیر مقدم ، بیان داشت که دانشجویان در این جلسه به چالش های پیش روی صنعت و کارخانجات صنعتی بپردازند و در بازدیدی که از مجموعه دارند دقت نموده و با توجه بیشتر به محیط کاری، ضمن بررسی و جستجو،کاستی های احتمالی که در حوزه صنایع وجود دارد را استخراج نمایند.

گفتنی است، بازدید اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور 45 نفر از دانشجویان و هیئت علمی این دانشگاه با هدف آشنایی دانشجویان با صنعت و محیط کسب و کار برگزار شد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true