حمایت دستگاه فضایی از تولید و صنعت شعار نیست - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
حمایت دستگاه فضایی از تولید و صنعت شعار نیست

دادستان ایلام در نشست با مدیرعامل پتروشیمی ایلام گفت:حمایت دستگاه قضایی و دادستانی از تولید و صنعت در عرصه عمل خود را نشان داده است و به آن ادامه خواهد داد

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی ،در این نشست که مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری ایلام، مدیر کل محیط زیست استان و رییس دادگستری چوار نیز حضور داشتند مسائل پیرامون آلایندگی پتروشیمی ایلام بررسی شد.

عبدالوهاب بخشنده؛ دادستان ایلام با تبریک نیمه شعبان و ولادت حضرت ولی عصر(عج) افزود:اگر استان صنعتی می‌خواهیم باید الزامات آن را نیز بپذیریم.

وی با بیان اینکه مشکل آلایندگی پتروشیمی‌ها در استان‌های صنعتی کشور نیز وجود دارد گفت با وجود این معضل در‌ مناطق صنعتی، مدیران پتروشیمی ایلام باید تلاش نمایند میزان آلایندگی را به حداقل برسانند.

این مقام قضایی ادامه داد: بر اساس اظهارات مدیرعامل شرکت، پتروشیمی ایلام این شرکت روند رو به رشد و مطلوبی را در پیش دارد و این امر قابل تقدیر است.

بخشنده با تاکید بر این که خط قرمز دستگاه قضایی در‌ استان تعطیلی واحدهای بزرگ و‌ کوچک صنعتی است افزود: میزان آلایندگی پتروشیمی ایلام صحت‌سنجی شود و از نظر علمی و کارشناسی با شرکت های مشابه موجود در کشور آلایندگی بسیار کمتری دارد .

وی تصریح کرد:در کوتاه ترین زمان اقدامات لازم در جهت رفع آلودگی این صنعت صورت گیرد.

بخشنده در‌ پایان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در یازدهم اسفند خاطر نشان‌کرد:انتخابات مظهر دموکراسی در کشور است و شرایط لازم برای مشارکت گسترده ۲ هزار خانواده شاغل در پتروشیمی ایلام فراهم شود.

در این نشست مدیران کل سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری و محیط زیست نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true