قرارداد ۳.۲ میلیون یورویی پتروشیمی بندر امام برای تأمین قطعات کمپرسورهای رفت‌وبرگشتی - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
قرارداد ۳.۲ میلیون یورویی پتروشیمی بندر امام برای تأمین قطعات کمپرسورهای رفت‌وبرگشتی

برای تأمین مالی طرح‌های پتروشیمی: شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و بانک ملت در ایران پتروکم تفاهم‌نامه امضا کردندپتروشیمی بندر امام برای تأمین قطعات کمپرسورهای رفت‌وبرگشتی قرارداد ۳.۲ میلیون یورویی با شرکت نیکا کمپرسور امضا کرد.

پتروشیمی بندر امام برای تأمین قطعات کمپرسورهای رفت‌وبرگشتی قرارداد ۳.۲ میلیون یورویی با شرکت نیکا کمپرسور امضا کرد.

به گزارش خبرطلایی به نقل از ستاد خبری رویداد بین‌المللی ایران‌پتروکم، سپهدار انصاری‌نیک، مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در حاشیه اولین روز از نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم ۱۴۰۲ با ابوالفضل همتی علمداری، مدیرعامل نیکا کمپرسور برای تأمین قطعات ۱۲ کمپرسور رفت و برگشتی قرارداد امضا کرد.

علمداری در آیین امضای این تفاهم‌نامه به حضور ۲۱۰ پرسنل در شرکت نیکا کمپرسور اشاره کرد و گفت: این نخستین همکاری این شرکت با پتروشیمی بندر امام نیست و امیدواریم بتوانیم این پروژه را به‌درستی انجام دهیم.

وی از اعتماد شرکت پتروشیمی بندر امام به شرکت نیکا کمپرسور قدردانی کرد. نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم با شعار حمایت از تولید دانش‌بنیان در صنعت پتروشیمی، پالایش و پترو پالایش به همت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس از ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در مرکز بین‌المللی همایش‌های و نمایشگاه‌های جزیره کیش دایر است.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true