رشد ۶۵ درصدی ساخت داخل در پتروشیمی نوری در ایران‌پتروکم ۱۴۰۲ اعلام شد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
رشد ۶۵ درصدی ساخت داخل در پتروشیمی نوری در ایران‌پتروکم ۱۴۰۲ اعلام شد

شرکت پتروشیمی نوری طراحی و ساخت تجهیزات ثابت موردنیاز را به شرکت فاتح صنعت کیمیا واگذار کرد.

به گزارش خبرطلایی به نقل از ستاد خبری رویداد بین‌المللی ایران‌پتروکم، قرارداد طراحی و ساخت تجهیزات ثابت شامل مبدل‌های حرارتی، مخزن تحت‌فشار و تاور مربوط به طرح بازیابی گازهای فلر و تولید سولفات آمونیوم پتروشیمی نوری در دومین روز از نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم ۱۴۰۲ با حضور علی عسکری، مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس بین تقی صانعی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری و مهدی قطبی، مدیرعامل شرکت فاتح صنعت کیمیا امضا شد.

تقی صانعی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری در آیین امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به شرایط تولید مطلوب در این مجتمع پتروشیمی اظهار داشت: سهم ساخت داخل در پروژه‌های توسعه‌ای شرکت پتروشیمی نوری در چند سال اخیر از ۲۰ درصد هم‌اکنون به ۸۵ درصد رسیده است که نتیجه برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی است.

وی با قدردانی از برگزاری این نمایشگاه تصریح کرد: شرکت پتروشیمی نوری به طور هدفمند به‌منظور استفاده از توانمندی شرکت‌های داخلی در این نمایشگاه‌ها شرکت می‌کند.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری ارزش این قرارداد را حدود ۸۰ میلیارد تومان عنوان کرد.مهدی قطبی، مدیرعامل شرکت فاتح صنعت کیمیا نیز با قدردانی از اعتماد شرکت پتروشیمی نوری و گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به شرکت‌های داخلی، خاطرنشان کرد: شرکت فاتح صنعت کیمیا تاکنون بالغ بر ۳۰۰ میلیون یورو با هلدینگ خلیج‌فارس قرارداد همکاری داشته است و تقریباً در تمام پروژه‌های پتروشیمی و پالایشگاهی و بالادستی ۱۵ سال اخیر حضور داشته است.

نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم ۱۴۰۲ با شعار حمایت از تولید دانش‌بنیان در صنعت پتروشیمی، پالایش و پترو پالایش به همت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس از ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در مرکز بین‌المللی همایش‌ها و نمایشگاه‌های جزیره کیش برگزار شد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true