پتروشیمی آبادان آماده همکاری با نخبگان و دانش بنیان ها - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پتروشیمی آبادان آماده همکاری با نخبگان و دانش بنیان ها

پتروشیمی آبادان موفق به تست پلی وینیل الكل (PVA) با هیدرولیز ۸۰ در مقیاس صنعتی شد‌.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی آبادان; همزمان با آغاز چهل وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با تلاش کارشناسان فنی پتروشیمی های آبادان و اروند PVA تولیدی شرکت مهرتاش سپاهان با موفقیت در راکتورهای پتروشیمی آبادان تست شد. مهندس امید بچاری در مصاحبه با روابط عمومی پتروشیمی آبادان عنوان کرد؛ کارشناسان واحد خدمات فنی این مجتمع با همکاری مهندسان پتروشیمی اروند، کمیکال پلی وینیل الکل (PVA) با هیدرولیز ۸۰ تولید شده در شرکت مهرتاش سپاهان را برای اولین بار در ایران ودر مقیاس صنعتی در رآکتور های پلیمریزاسیون واحد PVC پتروشیمی آبادان با موفقیت تست کردند و PVC با کیفیت مطلوب طبق آنالیز و نتایج آزمایشگاهی تولید گردید. ایشان افزودند: ساخت این PVA تبلور توانمندی متخصصین و کارشناسی ایرانی است.

در ادامه مهندس بچاری اضافه کرد، از جمله مزیت های استفاده از این PVA تولید داخل که مورد استفاده پتروشیمی های آبادان ، اروند ، غدیر و بندر امام قرار می گیرد، کاهش هزینه ها و کاهش زمان دسترسی به این محصول استراتژیک، دسترسی به PVAبا کیفیت، افزایش کیفیت PVCتولیدی ، خودکفایی و جلوگیری از خروج ارز ازکشور ، حمایت از تولید ملی و اشتغال زایی است. مدیر عامل پتروشیمی آبادان در ادامه بیان داشت با توجه به تولید PVC در سه گریدS65 ،S57،S70، در پتروشیمی آبادان این نوع PVA می‌تواند به تولید با کیفیت این محصولات و همچنین تولیدات صنایع پایین دستی پتروشیمی کمک فراوان بکند.

وی در پایان ضمن قدردانی از همکاران محترم واحد بهره برداری و خدماتی فنی، بخش های مختلف وهمچنین مدیران پتروشیمی اروند و شرکت مهرتاش سپاهان که از روز ها قبل مشغول فراهم نمودن مقدمات کار بودند،ضمن تشکر و قدردانی و اعلام نمود، پتروشیمی آبادان در راستای تقویت تولید ملی،خود کفایی و بهره وری بیشتر آماده همکاری با شرکت های دانش بنیان و دانشگاهیان عزیز هستند.

شایان ذکر است در دوسال گذشته با هدایت سکان پتروشیمی آبادان توسط مهندس امید بچاری این مجتمع پتروشیمی در راستای حمایت از تولید ملی و دستیابی به خودکفایی و عدم وابستگی به کشورهای خارجی و پیشگیری از خروج ارز از کشور، اقدامات موثری را در حوزه بومی سازی کاتالیست و کمیکال پلی وینیل الکل (PVA) مورد نیاز خود با تکیه بر توان شرکت های داخلی و دانش بنیان و متخصصین توانمند مجتمع، انجام داده است. تضمین تولید پایدار و تبدیل تهدیدها به فرصت از اهداف اساسی و اصول راهبردی پتروشیمی آبادان در دوره مدیریتی جدید است که در دو سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true