ثبت رکورد جدید تولید ماهیانه مونوکسید کربن در شرکت پتروشیمی فن آوران - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
ثبت رکورد جدید تولید ماهیانه مونوکسید کربن در شرکت پتروشیمی فن آوران

در راستای استراتژی‌های راهبردی پتروشیمی فن آوران در زمینه تولید پایدار و افزایش ظرفیت تولیدات در شرکت پتروشیمی فن آوران محقق شد؛ ثبت رکورد جدید تولید ماهیانه۱۰۴۶۲ تن مونوکسید کربن در دی ماه سال جاری در این شرکت.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پتروشیمی فن آوران، این شرکت موفق به ثبت رکورد جدید تولید ماهیانه محصول مونوکسید کربن خود در دی ماه سال جاری به میزان ۱۰۴۶۲ تن گردید.

این رکورد در پی انجام موفقیت آمیز عملیات تعمیرات اساسی این واحد در آبان ماه سال جاری محقق شد تا آنگونه که انتظار می‌رفت با اتمام موفقیت آمیز اورهال این واحد و نیز با توجه به استراتژی‌های مدون این شرکت در عرصه تولید پایدار و مستمر با رویکرد افزایش بهره‌وری، زمینه ثبت رکورد جدید تولید ماهیانه محصول مونوکسید کربن در دی ماه سال جاری در این شرکت فراهم گردد.

شایان ذکر است رکورد قبلی تولید ماهیانه مونوکسید کربن مربوط به فروردین ماه ۱۳۹۴ با تولید ۱۰۳۹۶ تن بوده است.

پتروشیمی فن آوران بدنبال تبیین مبنای وجودی خود مبنی بر تلاش در ساختن دنیایی زیباتر و سالم تر با تولید محصولات باکیفیت در استانداردهای جهانی، در راستای تحقق انتظارات ذی نفعان، پایداری و‌کمیت تولیدات را نیز همواره مد نظر استراتژی‌های راهبردی خود قرار داده است تا بتواند چشم انداز مترقی متعالی و پیشرو در تولید محصولات اصلی را با نگاه توسعه نگر به زنجیره ارزش محصولات در حوزه صنایع پاین دست و سودآوری پایدار در افق ۱۴۰۵ محقق سازد

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true