صادرات پتروشیمی امیر کبیر در آذرماه افزایش یافت - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
صادرات پتروشیمی امیر کبیر در آذرماه افزایش یافت

صادرات پتروشیمی امیر کبیر طی عملکرد یک ماهه خود در آذرماه امسال افزایش یافته و از مرز ۸۹۰ میلیارد تومان گذشته است.
به گزارش خبرطلایی به نقل از خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران ( ایپنا)،براساس تازه‌ترین اطلاعات منتشر شده از گزارش فعالیت ماهانه پتروشیمی امیر کبیر این شرکت در نهمین ماه از سال جاری بیش از ۸۹۰ میلیارد تومان از محصولات خود را صادر نموده است.

پتروشیمی امیرکبیر تولیدکننده متنوع‌ترین گرید‌های پلی‌اتیلن در کشور است که در سایت ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در بندر ماهشهر قرار دارد.

فروش ۲ هزار میلیاردی امیر کبیر در آذرماه

پتروشیمی امیر کبیر با سرمایه ثبت شده ۳۶۰۰ میلیاردی که با نماد شکبیر در بازار سرمایه شناخته می‌شود در طی عملکرد کرد یک ماهه منتهی به ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ جمعا ۲ هزار میلیارد تومان از محصولات خود با به فروش رسانده است که جمع فروش داخلی شکبیر ۱ هزار و ۱۷۳ میلیارد تومان و میزان صادرات امیر کبیر بالغ بر ۸۹۰ میلیارد تومان می‌باشد.

افزایش ۷۷ درصدی صادرات شکبیر

این بنگاه اقتصادی در طی عملکرد ۱ ماهه آذر خود در سال گذشته ۵۰۵ میلیارد تومان از محصولات خود را صادر نموده بود که با رشد ۷۷ درصدی صادرات امیر کبیر در نهمین ماه از سال جاری به بیش از ۸۹۰ میلیارد تومان رسید علاوه بر این محصول پلی اتیلن سبک با فروش ۸۵۲ میلیارد تومان بیشترین سهم را در صادرات محصولات شکبیر داشته است و پلی اتیلن سبک خطی با ۳۸ میلیارد تومان و پلی اتیلن سنگین با ۲.۶ میلیارد تومان فروش در رتبه‌های بعدی قرار گرفته اند.

پتروشیمی امیرکبیر به عنوان تولید کننده متنوع‌ترین گرید‌های پلی اتیلن، همواره توسعه محوری و ارتقا سطح رضایت مندی ذینفعان را در نظر دارد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true