اجلاس روسای بهداشت صنعت پتروشیمی به میزبانی شرکت پتروشیمی پارس برگزار شد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
اجلاس روسای بهداشت صنعت پتروشیمی به میزبانی شرکت پتروشیمی پارس برگزار شد

اجلاس روسای بهداشت صنعت پتروشیمی از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۳ دی ماه سال جاری با حضور گسترده روسای بهداشت صنعتی بیش از ۵۰ شرکت پتروشیمی و به میزبانی شرکت پتروشیمی پارس در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد.
خبرطلایی : این اجلاس با هدف هم اندیشی و سیاستگذاری در حوزه بهداشت صنعتی، معرفی پروژه های برتر و نوین انجام شده در شرکتهای پتروشیمی و آخرین دستاوردها در حال برگزاری می باشد.

در نخستین روز اجلاس ماندانا آقابیگی رئیس بهداشت صنعتی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین، به تشریح اهداف اجلاس و اهمیت موضوع و ضرورت تبادل تجارب و دستاوردهای ارزشمند شرکتها پرداختند.

در این اجلاس محمدعلی خادمیان مدیر HSE شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به نقش و جایگاه بهداشت صنعتی در ساختار HSE، برگزاری این اجلاس را جهت هم اندیشی و الگو برداری از اقدامات شرکتها بسیار ارزنده و حائز اهمیت برشمردند.

در ادامه روسای بهداشت سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و شرکت HSE پتروشیمی پارس گزارشی از عملکرد بهداشت صنعتی شرکتها در ۲ منطقه ماهشهر و عسلویه ارائه نمودند.

اجلاس در روز اول با بحث و بررسی پیرامون راهکارها و ارائه پیشنهادات بهبود از جمله تشکیل کارگروه آموزش بکار خود پایان داد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true