آیین تکریم و معارفه مدیریت برنامه ریزی و توسعه پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
آیین تکریم و معارفه مدیریت برنامه ریزی و توسعه پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد

در جلسه شورای مدیران شرکت پتروشیمی امیرکبیر که در شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد، سید جواد پادام به عنوان سرپرست جدید این واحد معرفی گردید.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که با حضور مدیران ارشد شرکت پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد، دکتر سعید صادقی، طی حکمی، سید جواد پادام را به عنوان سرپرست مدیریت، فناوری و توسعه این شرکت منصوب کرد.

مدیرعامل پتروشیمی امیر کبیر در ادامه از زحمات و تلاش های دکتر عبدالکریم محمدی زاده در این مدیریت، قدردانی و در ادامه راه برای ایشان آروزی توفیق و موفقیت کرد.

مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر، برنامه ریزی را از ارکان مهم این شرکت معرفی کرد و گفت: مدیریت برنامه‌ریزی، فناوری و توسعه، پیشران اساسی این مجموعه در مسیر حرکت به سمت هدف‌گذاری های کلان و چشم انداز آینده این شرکت است و باید در دوره جدید، با هم افزایی و تلاش حداکثری، اهداف تعیین شده را محقق کنیم. توسعه ی شرکت موضوعی خواهد بود که ما لحظه‌ای در ادامه ی آن توقف نخواهیم داشت.

وی در ادامه با اشاره به موفقیت های مهم صورت گرفته افزود: با کار جهادی در مدتی کوتاه خدمات بزرگی در این شرکت به ثمر نشست و امیدوارم با تغییرات جدید، این روند مثبت ادامه یافته و مدیران جدید منشا تحولات بزرگی به نفع سهامداران محترم و مجموعه معظم امیرکبیر باشند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true