دومین روز اجلاس روسای بهداشت صنعت پتروشیمی به میزبانی شرکت پتروشیمی پارس برگزار شد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
دومین روز اجلاس روسای بهداشت صنعت پتروشیمی به میزبانی شرکت پتروشیمی پارس برگزار شد

دومین روز اجلاس روسای بهداشت صنعت پتروشیمی به میزبانی شرکت پتروشیمی پارس برگزار شد.
به گزارش خبرطلایی  به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی پارس، اجلاس دو روزه روسای بهداشت صنعت پتروشیمی از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۳ دی ماه سال جاری به میزبانی شرکت پتروشیمی پارس در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد.

در دومین روز اجلاس، داود عمادی مدیر HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر و همچنین تشکر از میزبانی شرکت پتروشیمی پارس، از فعالیت ها و اقدامات ارزشمند شرکت ها قدردانی نمودند. ایشان ضمن بیان سیاستهای کلان شرکت ملی صنایع پتروشیمی به تشریح نظامنامه HSE و ایجاد فرصت مناسب جهت ارتقاء جایگاه کارکنان بهداشت صنعتی پرداختند. وی افزود تعریف پروژه های بهبود و استفاده از ظرفیت مسئولیت های اجتماعی در حوزه بهداشت می تواند گامی موثر در پیشبرد برنامه های آتی بهداشت صنعتی در شرکت های پتروشیمی باشد.

در ادامه محمدعلی خادمیان مدیر HSE شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به تشریح اقدامات بهداشت صنعتی در هلدینگ خلیج فارس و برنامه های آتی در این حوزه پرداختند. ایشان بر لزوم پیشبرد سیستماتیک فرایندهای اجرایی در شرکتها تاکید نموده و انعقاد تفاهم نامه های همکاری با دانشگاه ها و استفاده از ظرفیت های علمی کشور را از دیگر اقدامات این مجموعه برشمردند.

در این اجلاس گزارش عملکرد شرکت پتروشیمی پارس و پروژه های اجرایی و پژوهشی برتر شرکت های پتروشیمی آریا ساسول و پایانه ها و مخازن پتروشیمی ارائه گردید.

در خلال برنامه مراسم تجلیل و بزرگداشت روز زن با اهدا دسته گل به بانوان حاضر در جلسه برگزار گردید.

در بخش اختتامیه ماندانا آقابیگی رییس بهداشت شرکت ملی صنایع پتروشیمی پس از بیان اهم مباحث مطرح شده، رئوس برنامه های آتی را تشریح و اجلاس به کار خود پایان داد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true