تندیس ویژه صنعت سبز کشور ،برای پنجمین سال متوالی به پتروشیمی امیرکبیر اهدا شد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تندیس ویژه صنعت سبز کشور ،برای پنجمین سال متوالی به پتروشیمی امیرکبیر اهدا شد

روز سه‌شنبه در بیست‌و چهارمین همایش ملی واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز که در محل سالن همایش‌های سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، از اقدامات پتروشیمی امیرکبیر در راستای تصفیه پساب‌های صنعتی، کاهش محسوس گازهای فلر و همچنین کمک به کاشت گیاهان بومی تجلیل شد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی امیر کبیر، در ابتدای این مراسم رئیس سازمان محیط‌زیست با اشاره به تهدیدات عمده زیست محیطی گفت: تولید رابطه مستقیم با محیط زیست دارد و باید توسعه را وامدار محیط زیست بدانیم.

علی سلاجقه با اشاره به استقبال بی نظیر شرکت های مختلف از پیوستن به واحدهای صنعتی سبز کشور افزود: در این دوره از همایش، ۳۰۵ واحد متقاضی از سراسر کشور حضور داشته اند که از میان آن‌ها ۲۱۴ واحد صنعتی ۸۱ واحد خدماتی و ۱۰ واحد معدنی با شاخص‌های مختلف عمومی و تخصصی ثبت نام کردند که تنها ۱۰ درصد از آنها حائز شرایط مطلوب برای دریافت جایزه بودند.

در ادامه، از شرکت های سبز و موفق در حوزه حفاظت از محیط زیست تقدیر به عمل آمد که در این بین، شرکت پتروشیمی امیرکبیر با کسب بهترین امتیازات در مباحث زیست محیطی، موفق به دریافت تندیس ویژه این همایش شد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true