پترول یکی از شرکت‌های برتر در حوزه سرمایه گذاری - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پترول یکی از شرکت‌های برتر در حوزه سرمایه گذاری

طبق آخرین رتبه بندی انتشار یافته در سامانه کدال از کلیه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس و اوراق بهادار، به تفکیک امتیاز به موقع بودن و قابلیت اتکا بودن، شرکت سرمایه گذاری و صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس که با نماد پترول در بازار سرمایه شناخته می‌شود یکی از شرکت‌های برتر در گروه شرکت‌های سرمایه گذاری می‌باشد.
خبرطلایی -شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس به عنوان یکی از هلدینگ‌های تخصصی صنعت پتروشیمی و تحت کنترل صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سال ۱۴۰۲ شاهد راه اندازی طرح‌هایی خواهد بود که علاوه بر افزایش ثروت سهامداران موجب افزایش ظرفیت تولیدات محصولات پتروشیمی و توسعه مناطق محروم خواهد شد.

مهم‌ترین فعالیت‌های این شرکت و شرکت‌های تابعه تمرکز بر پیشبرد اهداف و تسریع در اجرای پروژه‌ها می‌باشد؛ و در سال مالی آتی بهره برداری کامل از طرح‌های توسعه شرکت‌های پتروشیمی صدف خلیج فارس، پلی پروپیلن شرکت پتروشیمی ارغوان گستر ایلام آغاز خواهد شد. همچنین در صورت تامین منابع مالی به موقع طرح تولید صنایع شیمیایی نگین سنقر، پتروپرک پویا و صنایع شیمیایی پترو آرمند لردگان طی ۲ سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

رشد پرتفوی بورسی پترول در اردیبهشت ۱۴۰۲

طبق اطلاعات منتشر شده در سامانه کدال پترول در انتهای اردیبهشت ماه چندین شرکت با بهای تمام شده ۱۵۱۵ میلیارد تومان داشته که ۱,۴۸۰ درصدی به مبلغ ۲۳۹۳۴ میلیارد تومان رسیده است.

منبع خبر: نبض بازار

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true