تداوم سودآوری بالا در گروه سرمایه گذاری مهر آیندگان - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تداوم سودآوری بالا در گروه سرمایه گذاری مهر آیندگان

 

 

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام گروه سرمایه گذاری مهر آیندگان (سهامی‌عام) مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ در مجموعه فرهنگی تلاش تشکیل گردید.
در این مجمع که با حضور ۸۹درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی ، اعضاء هیات مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی برگزار گردید، ریاست مجمع برعهده آقای توکلی بود ، که جنابان بنی اسدی و صلحجو در مقام نظار اول و دوم و جناب آقای خلیلی به عنوان دبیر مجمع انتخاب گردیدند.
درادامه با ارائه گزارش مجمع مربوط به اهم فعالیتهای صورت پذیرفته در طی سال مالی منتهی به 1402/12/29و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، مجمع نشینان با طنین صلوات خود ضمن تصویب صورتهای مالی و تنفیذ معاملات مشمول ماده ۱۲۹ با تقسیم سود ۶۷۰ریالی به ازای هر سهم به کار خود پایان دادند.

به گزارش خبرطلایی،دکتر محمد مهدی مومن زاده ،مدیر عامل گروه سرمایه گذاری مهر آیندگان با بیان اینکه سیاست‌های پولی و مالی داخلی و جهانی باعث کاهش سرمایه‌گذاری شده است،خاطر نشان کرد: سهم سپرده‌های جاری کاهش پیدا کرده و بازار بدهی با افزایش همراه بوده است‌.

وی با بیان اینکه افزايش نرخ اوراق تأمین مالی یکی از ریسک‌های بازار سرمایه است،تصریح کرد:فکر می‌کنیم امسال دولت نرخ متعادل‌تری را نسبت به تورم برای این اوراق در نظر بگیرد.
مدیر عامل “ومهان “با اشاره به اینکه میزان دارایی‌ها رشد خوبی داشته است و سال گذشته نزدیک به ۷ همت سود ساختیم،اذعان کرد: درآمد سود سهام شرکت جهش خوبی داشته است.
دکتر مهدی زاده با بیان اینکه از بخشی از سنگ‌آهنی‌ها خارج و به نفتی و شیمیایی‌ها وارد شدیم،اظهار داشت: به‌عنوان یک شرکت سرمایه‌گذاری، نسبت به ۹۵درصد صندوق‌ها وضعيت بهتری داشتیم این در حالی است که دو سال است که وضعیت بورس خوب نیست، اما هر روز افزايش ارزش در قیمت سهام را داشتیم و از بازده شاخص سبقت گرفتیم.

مدیر عامل گروه سرمایه گذاری مهر آیندگان با بیان اینکه نسبت P/NAV به ۸۶درصد رسیده است ،خاطر نشان کرد:با برنامه‌ریزی قصد داریم این نسبت را به ۱۲۰ تا ۱۳۰درصد برسانیم.

وی با بیان اینکه نقدشوندگی “ومهان” هر روز بهتر از قبل شده ،تصریح کرد: گرایش به سرمایه‌گذاری در “ومهان” بیشتر شده‌‌ است و سرمایه‌گذاران به این سهم وفادار هستند به طوری که کسب ۱درصد از سود بازار سرمایه، چشم‌انداز شرکت است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه برای سومین سال، سود را یک روز بعد از مجمع پرداخت می‌کنیم،اظهار داشت: از” وساخت” یا خارج می‌شویم یا تملک ۱۰۰درصدی آن را دریافت می‌کنیم.

مدیر عامل گروه سرمایه گذاری مهر آیندگان در ادامه با اشاره به اینکه
تلاش می‌کنیم که نماد فردا باز شود،خاطر نشان کرد: تمایل داشتیم که حجم مبنا پایین‌تر بیایید، اما پذیرفته نشد.
گفتنی است ؛در خاتمه مجمع عمومی سالیانه شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان با تصویب صورت‌های مالی به‌ ازای هر سهم  ۶۷۰ ریال سود نقدی تقسیم شد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true