پرداخت خلافی خودرو به صورت موردی و کلی انجام می شود - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پرداخت خلافی خودرو به صورت موردی و کلی انجام می شود

 

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور فراجا : پرداخت خلافی خودرو هم به صورت کلی و هم به صورت موردی از طریق اپلیکیشن‌ها و درگاه های بانکی مجاز و مورد تایید پلیس، امکان پذیر است.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی راهور ،سرهنگ محمد حسن ابراهیم پور با اشاره به پرداخت خلافی خودرو اظهار داشت : همواره به هموطنان عزیز توصیه کردیم که از پرداخت خلافی خودرو از طریق اپلیکیشن هایی که مورد تایید پلیس نیست خودداری کنند تا از مشکلات بعدی برای دریافت خدمات پیشگیری شود.

وی افزود : هم اکنون افرادی که از طریق اپلیکیشن‌های متفرقه نسبت به پرداخت خلافی خودرو اقدام می‌کنند با توجه به قطع بودن ارتباط سیستمی پلیس راهور با این اپلیکیشن ها در واقع پرداخت خلافی به درستی انجام نمی پذیرد و مردم در مراجعاتی که برای دریافت خدمات دارند به مشکل بر می خورند.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور فراجا با اشاره به نحوه درست پرداخت خلافی خودرو گفت : در حال حاضر هموطنان عزیز می توانند به صورت حضوری از طریق درگاه های بانک ملی ،کشاورزی، سینا ، مهر ، پاسارگاد، پارسینا و مراجعه به پلیس راهور محل سکونت خود یا دفاتر پلیس ۱٠+ که اخیرا به دلیل مشکلات فنی ارتباطشان با ما قطع شده بود و اکنون این مشکل حل شده از این طریق نیز می توانند نسبت به استعلام و پرداخت خلافی خودرو که هم به صورت موردی هم به صورت کلی امکان پذیر است، اقدام کنند.

سرهنگ ابراهیم پور تصریح کرد: ما این امکان را برای مالکان وسایل نقلیه فراهم کردیم که موقع استعلام تخلفات رانندگی ، ریز تخلفات را جداگانه و با شناسه قبض و پرداخت به تفکیک ، مشاهده کنند تا بتوانند به صورت موردی یا کلی نسبت به پرداخت خلافی خودرو اقدام کنند.

وی با بیان اینکه بهترین روش استعلام و پرداخت خودرو به غیرحضوری است، افزود: هم میهنان عزیز به صورت غیر حضوری نیز می توانند از طریق اپلیکیشن‌های پلیس من ، آپ ، تاپ ، وب سرویس راهور ۱۲۰ ، ارسال شماره پلاک و vin خودرو به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰ نسبت به استعلام و پرداخت خلافی خودروی خود به صورت موردی یا کلی اقدام کنند.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور فراجا در خصوص ارسال پیامک تجمیع تخلفات رانندگی به مالکان وسایل نقلیه ، توضیح داد : ما به استناد ماده ۲۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی مکلف هستیم که سالی یک بار ، جمع مبلغ تخلفات رانندگی را جهت استعلام و پرداخت خلافی خودرو از طریق پیامک به اطلاع مالکین وسایل نقلیه برسانیم.

گفتنی است اخیرا تعدادی از شهروندان از طریق یک سری اپلیکیشن های غیرمجاز نسبت به پرداخت خلافی خودرو خود اقدام کرده، اما پس از گذشت چند روز همچنان خودروی آن‌ها خلافی داشته و امکان دسترسی آن‌ها به خدمات مختلفی همچون خدمات ارائه شده در مراکز تعویض پلاک و شماره‌گذاری وجود نداشته است .

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true