رشد تمامی شاخص‌ها در سال ۱۴۰۲ - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
رشد تمامی شاخص‌ها در سال ۱۴۰۲

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت جهان فولاد سیرجان امروز هشتم خرداد ماه در محل سالن هتل ارم تهران با حضور ۹۰ درصدی سهامداران برگزار شد.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی جهان فولاد سیرجان ،در این نشست مدیرعامل جهان‌فولاد با اشاره به الطاف الهی و همت و تلاش خستگی‌ناپذیر مجموعه مدیران و کارکنان این شرکت گفت: با وجود افزایش محدودیت‌های انرژی، شاهد ارتقا و جهش همه‌جانبه تولید و ثبت ۶۵ رکورد کمی و کیفی در بخش‌های مختلف تولیدی بودیم؛ به نحوی که در سال گذشته ۹۳۶ هزار تن آهن اسفنجی، ۸۲۳ هزار تن شمش فولادی و ۳۶۵ هزار تن میلگرد (معادل رشد ۸ درصدی) در جهان‌فولاد تولید گردید.

علی پورمعصومی همچنین با اشاره به فروش ۱۷ هزار میلیارد تومانی محصولات شرکت گفت: در سال ۱۴۰۲ شاهد رشد ۲۳ درصدی فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل بودیم و در همین بازه، با ثبت فروش صادراتی یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومانی، رشد ۴۲ درصدی را تجربه کردیم. در بخش فروش میلگرد نیز در این بازه زمانی، با ثبت عدد ۸ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی، رشد ۶۰ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت رساندیم.

مدیرعامل جهان‌فولاد در ادامه با اشاره به این‌که با افزایش سرمایه در سال گذشته، سرمایه فعلی شرکت معادل ۱۱ هزار میلیارد تومان گردیده است، به نقش طرح‌های توسعه‌ای شرکت در رشد سرمایه پرداخت و افزود: با تلاش همکاران و متخصصان داخلی، کارخانه احیا ۲ در کمتر از ۳۴ ماه وارد فاز بهره‌برداری شده است و پروژه کارخانه مگامدول نیز که تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، تا پایان تابستان امسال به مرحله تست سرد خواهد رسید.

وی در ادامه با تاکید بر تلاش‌های مجموعه کارکنان جهان‌فولاد، یاری هیات مدیره محترم و همراهی سهامداران محترم در کسب موفقیت‌های روزافزون این شرکت گفت: ارزش بازار فجهان در سال ۱۴۰۲ شاهد رشد ۴۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل و رسیدن به عدد ۳۴ هزار ۵۹۵ میلیارد تومان بود.

در این مجمع سود خالص شرکت نیز معادل ۲ هزار و ۹۰۶ میلیارد تومان با رشد ۲۴ درصدی عنوان گردید.

علی پورمعصومی در انتهای سخنان خود تاکید کرد: دریافت گواهینامه‌های مختلف استاندارد ایزو، کسب تقدیرنامه دو ستاره از جشنواره تعالی و انتخاب به عنوان واحد برتر ملی از جشنواره امتنان و به خصوص دریافت نشان از رییس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی که به فرمایش مقام معظم رهبری خستگی‌ناپذیر بود، بدون‌شک بخشی مهم از ویترین موفقیت‌های مدیریتی جهان‌فولاد است.

لازم به ذکر است در پایان جلسه مجمع و پس از تصویب صورت‌های مالی جهان‌فولاد در دوره منتهی به سال ۱۴۰۲ به ازای هر سهم مبلغ ۶۰ ریال سود تقسیم گردید.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true