دیدار مدیر شعبه اهواز با نماینده منتخب مجلس در استان خوزستان - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
دیدار مدیر شعبه اهواز با نماینده منتخب مجلس در استان خوزستان

حسین بارافکن مدیر شعبه اهواز، در دیداری با محسن موسوی، نماینده منتخب مجلس استان خوزستان، در محل شعبه بیمه تعاون گفت و گو کرد. محور این دیدار بررسی مشکلات صنعت بیمه در استان بود.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، حسین بارافکن مدیر شعبه اهواز، در دیداری با محسن موسوی، نماینده منتخب مجلس استان خوزستان، در محل شعبه بیمه تعاون گفت و گو کرد. محور این دیدار بررسی مشکلات صنعت بیمه در استان بود.
طی این دیدار، بارافکن به معرفی بیمه تعاون پرداخت و در خصوص طرح وام نو به موسوی توضیحاتی ارائه داد. او با بیان اینکه بیمه تعاون با توجه به سابقه و تجربیات خود، آمادگی لازم برای حل مشکلات صنعت بیمه در استان را دارد، از حضور و توجه موسوی به این موضوع استقبال کرد.

موسوی نیز ضمن بازدید از شعبه و گفت و گو با همکاران بخش بیمه های زندگی، از خدمات بیمه تعاون تقدیر و تشکر کرد و خواهان ارتباط و همکاری بیشتر با این بیمه شد. او با تأکید بر اهمیت بیمه در توسعه اقتصادی استان، از تلاش های بیمه تعاون در این زمینه استقبال کرد.

این نشست با هدف تقویت همکاری بین بیمه تعاون و نمایندگی مجلس در استان برگزار شد و هر دو طرف تصمیم گرفتند تا در آینده نزدیک برای حل مشکلات صنعت بیمه در استان همکاری کنند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true