معامله نزدیک به ۳.۱ میلیون تن محصول در بورس کالا - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
معامله نزدیک به ۳.۱ میلیون تن محصول در بورس کالا

در معاملات هفته گذشته بازار فیزیکی بورس کالای ایران ۳ میلیون و ۹۸ هزار و ۷۹۴ تن انواع محصول به ارزش ۳۵ هزار میلیارد تومان دادوستد شد. به لحاظ حجم سیمان، سنگ آهن، فولاد و آهن اسفنجی سنگین‌وزن‌های تالار صنعتی و معدنی وکیوم باتوم، قیر و مواد پلیمری نیز سنگین‌وزن‌های تالار پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی بودند.
به گزارش خبرطلایی به نقل از کالاخبر ، تالار محصولات صنعتی و معدنی شاهد معامله ۲ میلیون و ۵۵۴ هزار و ۵۲ تن انواع کالا به ارزش ۲۳.۹ هزار میلیارد تومان در هفته گذشته بود.

در این تالار یک میلیون و ۳۰۸ هزار و ۲۴ تن سیمان، ۶۸۹ هزار و ۵۰۰ تن سنگ آهن، ۳۶۴ هزار و ۲۱۶ تن فولاد، ۱۶۵ هزار و ۶۰۰ تن آهن اسفنجی، ۱۳ هزار و ۴۵ تن مس، ۱۱ هزار و ۸۶۵ تن آلومینیوم، یک هزار و ۵۹۰ تن روی، ۲۰۰ تن کنسانتره مولیبدن و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها معامله شد.

از طرفی در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی ۵۳۹ هزار و ۲۵۶ تن انواع کالا و محصول به ارزش ۱۱ هزار میلیارد تومان به فروش رسید.

در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی ۱۹۴ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۴۹ هزار و ۱۶۰ تن قیر، ۹۵ هزار و ۳۷۶ تن مواد پلیمری، ۴۳ هزار تن لوب کات، ۴۷ هزار و ۱۷۲ تن مواد شیمیایی، ۵ هزار و ۳۷۰ تن گوگرد، ۴ هزار و ۶۴۷ تن روغن و ۴۳۰ تن گازها و خوراک ها معامله شد.

بازار فرعی نیز معامله ۵ هزار و ۴۸۶ تن انواع کالا و محصول به ارزش ۲۸.۸ میلیارد تومان بود.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true