عضو‌ هیات عامل در استان کرمان: افزایش سهم بازار هدف غایی صنعت بانکداری است - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
عضو‌ هیات عامل در استان کرمان: افزایش سهم بازار هدف غایی صنعت بانکداری است

همایش بررسی عملکرد اداره امورشعب استان کرمان و تبیین اهداف سال جدید با حضور حسن مونسان عضو هیات عامل و معاون امورشعب ،رفیعا مشاور مدیرعامل ، حسین قاسمی معاون برنامه ریزی و تحول سازمانی، صالحی رئیس بازرسی و سید جعفر میرزاده موسوی رئیس اداره کل سرمایه انسانی برگزار شد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، عضوهیات عامل ومعاون امورشعب بانک ملی ایران با اشاره به موفقیت ارزنده بانک ملی ایران در کسب رتبه نخست سهم بازار در سال ۱۴۰۲ ، این دستاورد بزرگ را ثمره مدیریت علمی و استفاده صحیح از پشتوانه قدمت و اعتبار این موسسه عظیم اقتصادی درجهت جذب منابع پایدار دانسته و تصریح کرد همانگونه که در زمان دفاع مقدس حفط فتوحات برای فرماندهان و رزمندگان مقدمه دستیابی به توفیقات بیشتر واقع می شد، حفظ و اعتلای این دستاورد اررزشمند نیز به اندازه کسب آن مهم بوده و مستلزم تلاش دو چندان و جهادگونه همه همکاران و تمام واحدهاست.

وی افزود: اگرچه دستیابی به اهداف عملیاتی مبنای ارزیابی فعالیت هر واحد محسوب می شود ولیکن هدف غایی و نهایی صنعت بانکداری افزایش سهم بازار است لذا ادارات امورشعب باید با تحلیل دقیق بازار و بررسی عملکرد رقبا اهداف را بومی سازی کرده و در صورت لزوم به نحوی ارتقا دهند که خروجی و نتیجه آن افزایش سهم بازار و کسب رتبه نخست در شبکه بانکی استان باشد.

در ادامه این مراسم مونسان ضمن تقدیر از تلاش های مدیریت و کارکنان اداره امورشعب استان کرمان در سال ۱۴۰۲ ابراز امیدواری کرد که این استان بتواند در سال جاری از طریق به فعلیت رساندن تمام ظرفیت های بالقوه و استفاده بهینه از توانمندی منابع انسانی باانگیزه و مطلع با ورود به بازارهای جدید به عالیترین جایگاه در کشور و شبکه بانکی این استان دست یابد.

آبسواران رئیس اداره امورشعب استان نیز در ادامه ضمن بیان خلاصه ای از عملکرد سال گذشته این اداره ،اظهار کرد: سال ۱۴۰۳ با همت و تلاش همه جانبه کارکنان ؛ سال جهش عملکرد بانک ملی استان کرمان در منطقه، کشور و همچنین شبکه بانکی خواهد بود.

در خاتمه این مراسم نیز از ۱۵ شعبه برتر در بخش کارنامه عملکرد و تعدادی از بانکداران نمونه با اهدا لوح سپاس قدردانی به عمل آمد.

بازدید مدیران از شعب استان کرمان

در این سفر مدیران ارشد بانک از شعب خیابان امام خمینی(ره) و ممتاز کرمان بازدید و با همکاران گفت و گو کردند.

معاونت امورشعب بانک ملی ایران در این بازدید ضمن تقدیر از مدیریت وکارکنان شعب گفت: استفاده از نیروهای جوان ، صاحب دانش و با انگیزه می توانند ‌ مسیر دستیابی به موفقیت را هموار کنند .

وی تاکید کرد : صدور انواع ضمانتنامه های ریالی ، گشایش اعتبارات اسنادی و تقویت بخش ارزی در شعب ممتاز باید کانون توجه و محور عمل قرار گیرد.

تجدید میثاق جمعی از مدیران عالی بانک با آرمان های شهدا

در این سفر مدیران ارشد بانک با حضور در منزل سردار شهید عبدالمهدی مغفوری از شهدای شاخص دفاع مقدس ، با همسر این شهید والا مقام دیدار و پیام و سلام مدیریت عامل بانک ملی ایران را به ایشان ابلاغ کردند.

در این دیدار مونسان با اشاره به رشادت های شهدای دوران دفاع مقدس ، شهدای امنیت و شهدای مدافع حرم گفت: آرامش ، عزت و اقتدار امروز ما مرهون مجاهدت های بی ادعا و خالصانه شهداست و این مهم مسئولیت همه مارا در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار سگنین می کند.

همچنین باحضور در گلزار مطهر شهدای کرمان و مزار سردار سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی با آرمان های والای شهدا و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true