مراسم معارفه قائم‌مقام و معاونین مدیرعامل بیمه دانا برگزار شد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
مراسم معارفه قائم‌مقام و معاونین مدیرعامل بیمه دانا برگزار شد

آئین معارفه و تکریم قائم‌مقام مدیرعامل، سرپرست معاونت‌های فنی بیمه‌های اموال و مسئولیت، توسعه و برنامه‌ریزی و بازاریابی، سرپرست شورای فنی و تطبیق مقررات و همچنین سرپرست مدیریت بیمه‌های عمر و پس‌انداز (انفرادی) چهارم اردیبهشت‌ماه جاری با حضور مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره، اعضای هیئت‌مدیره، معاونین و برخی مدیران این شرکت برگزار شد.
به گزارش خبرطلایی  به نقل از روابط‌عمومی بیمه دانا، در این مراسم دکتر رضا جعفری مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره این شرکت ضمن معارفه اعضای جدید و تشریح چگونگی این انتصابات در ساختار بیمه دانا و‌ با قدردانی از زحمات مدیران سابق به بزرگ‌تر شدن ابعاد شرکت از نظر تعداد بیمه‌شدگان و‌ ذینفعان، کارکنان، نمایندگان و مشتریان نسبت به گذشته از یک‌سو و رتبه نخست بیمه‌های خصوصی کشور از نظر پرتفوی و جذب بازار از سوی دیگر اشاره کرد و داشتن ساختار مدیریتی قوی، متخصص و باتجربه را لازمۀ موفقیت و پیشبرد اهداف و حرکت در مسیر سیاست‌های این شرکت دانست.
مدیرعامل بیمه دانا در این مراسم طی احکامی جداگانه، دکتر سیدداود حسینی را به عنوان قائم‌مقام مدیرعامل، عباس عمرانپور را به سرپرستی معاونت فنی بیمه‌های اموال و مسئولیت، امین‌اله پهلوانی را به عنوان سرپرست معاونت توسعه و برنامه‌ریزی و بازاریابی، پوریا نجم‌آبادی را به سرپرستی شورای فنی و تطبیق مقررات و همچنین دکتر رضا پورولی حمزه‌کلائی را به سرپرستی مدیریت بیمه‌های عمر و پس‌انداز (انفرادی) این شرکت منصوب کرد و از مدیریت‌های زیرمجموعۀ معاونت‌های یادشده خواست تا با هماهنگی در انجام امور و با بهره‌گیری از انرژی تازه‌ای که به این دو معاونت وارد شده است بیش از گذشته برای رسیدن به موفقیت و دستیابی به اهداف شرکت، تلاش کنند.
در ادامه این مراسم، دکتر سیدمجتبی عطری عضو هیئت‌مدیره بیمه دانا ضمن تبریک به مدیران جدید، اظهار داشت: به نوبه خود از مدیرانی که این مسئولیت‌های خطیر را برعهده گرفته‌اند قدردانی کرده و از همکارانی که این مدیران جایگزین آنها شدند نیز تقدیر و تشکر می‌کنم.
وی با بیان اینکه با توجه به جایگاه فعلی شرکت، انتظارات از بیمه دانا بسیار افزایش یافته است، عنوان کرد: به عنوان یکی از اعضای هیئت‌مدیره شرکت تمام تلاشم بر این است که حداکثر حمایت‌ها را از شخص مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره و سایر مدیران داشته باشم به‌گونه‌ای که دست‌به‌دست هم داده و در راستای اهداف مشترک شرکت، گام‌های بلندتری برداریم.
در ادامه دکتر سیدداود حسینی قائم‌مقام و عضو هیئت‌مدیره بیمه دانا نیز ضمن قدردانی از مدیران قدیم و تبریک به مدیران جدید، اظهار داشت: از زحمات مستمر و شبانه‌روزی دکتر رضا جعفری مدیرعامل و نایب‌رییس هیئت‌‌مدیره و حُسن نظرشان در خصوص انتصاب بنده به عنوان قائم‌مقام مدیرعامل، تشکر و قدردانی کنم.
وی در ادامه افزود: باعث افتخار است که در شرکتی فعالیت می‌کنیم که رتبه یک صنعت بیمه را در بحث پرتفوی و سرمایه انسانی در اختیار دارد و تمام تلاش ما بر این است که در راستای اهداف استراتژیک هیئت‌مدیره و تحت نظارت مدیرعامل و همراهیِ همه همکاران، روزهای خوبی را برای شرکت بیمه دانا رقم بزنیم و بتوانیم به واسطه هم‌افزایی و همکاریِ یکدیگر، مشکلات شرکت را رفع کنیم.
در ادامه این جلسه، عباس عمرانپور سرپرست معاونت فنی بیمه‌های اموال و مسئولیت نیز ضمن قدرانی از حُسن‌نظر مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره و همچنین تشکر از زحمات منصور حسینی معاون پیشین بیمه‌های اموال و مسئولیت شرکت، توضیح مختصری از سوابق خود در شرکت بیمه دانا ارائه داد.
وی در ادامه تحلیلی از عملکرد شرکت در سال ۱۴۰۲ به تفکیک رشته‌های بیمه‌ای و براساس سهم هر رشته و بررسی بودجه ۱۴۰۳ ارائه داد و گفت: پیرو سخنان مدیرعامل در ابتدای سال ۱۴۰۳، اراده و عملکرد ما باید توسعه فروش بیمه‌های خُرد باشد، به همین‌منظور برنامه‌هایم را با همراهی دوستان و همکاران به منظور توسعه فروش بیمه‌های خُرد و استفاده از ظرفیت شبکه فروش پیش خواهم برد.
امین‌اله پهلوانی سرپرست معاونت توسعه و برنامه‌ریزی و بازاریابی نیز در این جلسه ضمن قدردانی از دکتر جعفری و اعضای هیئت‌مدیره اظهار امیدواری کرد که بتواند به عنوان عضو کوچکی از بدنه توانمند بیمه دانا در راستای تحقق اهداف عالی و استراتژیک شرکت بیمه دانا نقش موثری ایفاء کند.
پوریا نجم‌آبادی سرپرست شورای فنی و تطبیق مقررات نیز در این جلسه ضمن تشکر از توجه مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره، به ارائه آماری از مدیریت ریسک پرداخت و عنوان کرد: تمام تلاش ما بر این است که برنامه یک ساله‌ای در حوزه ریسک تدوین شود. با دوستان شورای فنی همکاری نزدیکی داشته‌ام و اکنون نیز باعث افتخار است که در جایگاه جدید به شرکت معظم بیمه دانا خدمت کنم و امیدوارم دوستان شورای فنی نیز با انگیزه بیشتری نسبت به گذشته فعالیت کنند.
گفتنی است در پایان این مراسم دکتر جعفری ضمن آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون شرکت با انتصاب‌های انجام شده، احکام هریک از نامبردگان را به ایشان اهداء کرد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true