انتصابات جدید در برخی ادارات کل بانک ملی ایران - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
انتصابات جدید در برخی ادارات کل بانک ملی ایران

مراسم معارفه بیژن نصرتی برندق سرپرست اداره کل رفاه و درمان،حسین ترکتاز سرپرست اداره کل اعتبارات و صادق سپندارند سرپرست اداره کل بانکداری خرد و کسب و کارهای کوچک، برگزار شد.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،نصرت اله شهبازی قائم مقام مدیر عامل بانک در این مراسم که حسن کاظمی معاون منابع انسانی،عباس پیروزی معاون اعتباری،محمد نور آزادی معاون بانکداری جامع،فرشاد شهید زاده نائینی مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی و دیگر روسای ادارات کل نیز حضور داشتند، بر ضرورت اجرای برنامه های تحولی در اداراتی که روسای جدید در آن منصوب شده اند،تاکید کرد.

شهبازی با تاکید بر توان و تخصص روسای جدید این سه اداره کل،بیان کرد:مسئولیت هایی که به هر یک از ما واگذرا می شود،فرصت خدمتگزاری به بانک و مشتریان است و باید در این فرصت تلاش کنیم تا همه دانش،تجربه و توان خود را برای ارائه بهترین خدمات به کار بگیریم.

قائم مقام بانک ملی ایران همچنین با تقدیر از عملکرد کمال حاجتی رئیس پیشین اداره کل رفاه و درمان گفت:یکی از مهم ترین دغدغه های مدیریت ارشد بانک،دغدغه های رفاهی و درمانی کارکنان بانک است.در این رابطه تا کنون برنامه های متعددی به اجرا درآمده است و ضروری است از این پس نیز با جدیت و پشتکار تا حصول نتیجه مطمئن ادامه یابد.

وی ضمن تاکید بر ضرورت تحقق نسخه نویسی الکترونیکی برای سهولت ارائه خدمات به کارکنان بانک،گفت: مجموعه ورزشی اداره امور شعب جنوب تهران با توجه به امکانات و فضایی که دارد امکان فعال سازی همه رشته های ورزشی در آن وجود دارد و می تواند شرایط مناسبی را برای همکاران و خانواده های محترم آنها برای برخورداری از فرصت ورزشی مناسب به وجود آورد.

شهبازی همچنین با اعلام ماموریت های ادارات کل اعتبارات و بانکداری خرد و کسب و کارهای کوچک،ادامه داد:برای رفع مشکلات موجود بانک ضروری است تا با توجه به سیاست های بالادستی، نشست های کارشناسی برگزار شود و با همفکری روسای ادارات، هماهنگی خوبی میان بخش های مربوطه در بانک ملی ایران ، شکل بگیرد.

حسن کاظمی معاون منابع انسانی،عباس پیروزی معاون اعتباری و محمد نور آزادی معاون بانکداری جامع نیز در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد کمال حاجتی رئیس پیشین اداره کل رفاه و درمان،بر توانمندی روسای جدید ادارات کل رفاه و درمان،اعتبارات و بانکداری خرد و کسب و کارهای کوچک در ایفای مسئولیت های محوله تاکید کردند.

بیژن نصرتی برندق سرپرست اداره کل رفاه و درمان،حسین ترکتاز سرپرست اداره کل اعتبارات و صادق سپندارند سرپرست اداره کل بانکداری خرد و کسب و کارهای کوچک نیز در این مراسم با تقدیر از روسای پیشین این ادارات کل،برنامه های خود را در راستای اجرای ماموریت های محوله از سوی مدیریت ارشد بانک ارائه کردند.

کمال حاجتی رئیس پیشین اداره کل رفاه و درمان نیز در این مراسم با تبریک انتصابات جدید، عملکرد این اداره کل در زمان مسئولیت خود را تشریح کرد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true