تکریم مدیر پیشین و معرفی سرپرست جدید مدیریت سرمایه انسانی بانک توسعه تعاون - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تکریم مدیر پیشین و معرفی سرپرست جدید مدیریت سرمایه انسانی بانک توسعه تعاون

با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک توسعه تعاون؛ مراسم تکریم مدیر پیشین و معرفی سرپرست جدید مدیریت امور سرمایه انسانی بانک برگزار شد.
خبرطلایی : محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در این جلسه اظهار داشت: سرمایه انسانی با ارزش ترین و مهم ترین رکن هر سازمان است، به ویژه نیروی انسانی با کیفیت، متعهد، متخصص، پاسخگو و مسئولیت پذیر عامل رشد، بالندگی و پیشرفت سازمان و همچنین مزیت رقابتی پایدار آن است.
وی افزود: در دوره جدید مدیریت در بانک توسعه تعاون توجه ای ویژه به سرمایه انسانی داشته ایم و برنامه ریزی برای توسعه، انگیزش، حمایت مادی و معنوی و صیانت از کارکنان را به عنوان یکی از راهبردهای اصلی و وظیفه خطیر خود قلمداد نموده ایم، پرداخت های مستمر و غیر مستمر را با رویکرد مساوات برای تامین و بهبود معیشت و هم با رویکرد عدالت توزیعی به منظور ایجاد انگیزه در تحقق برنامه های عملیاتی و ارتقای بهره وری صورت پذیرفته است، تدابیر و امکانات رفاهی نیز با رویکرد پرهیز از تبعیض و توزیع و دسترسی عادلانه برای تمامی کارکنان از ستاد تا صف در حال ارائه است.
شیخ حسینی تصریح نمود: در این دوره مدیریت ارشد بانک در حوزه های مرتبط با امور مالی ، پشتیبانی، حمایت از شعب، پرسنلی، کارگزینی و رفاه کارکنان؛ اقدامات و تدابیر مناسبی در راستای ارتقای سطح معیشت ،انگیزه آفرینی، کار تیمی و مشارکت‌، شایسته سالاری ، عدالت در توزیع، صورت گرفته که از مهمترین دست آوردهای آن رضایت مندی کارکنان، اعتماد سازی و افزایش سرمایه اجتماعی و در نهایت خروجی اصلی آن عملکرد عالی بانک در تحقق اراهبردها سیاست های درست و اهداف و برنامه های عملیاتی بانک می باشد.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون با اشاره به انتصاب حسن بابایی به عنوان سرپرست جدید مدیریت امور سرمایه انسانی بانک گفت: این تغییر و به تبع آن بروز توان و تجربه و انرژی جدید مدیریتی در این حوزه می تواند باعث تحول و پویایی در این حوزه شود.
این مقام بانکی تاکید کرد:مدیریت جدید سرمایه انسانی باید در ذیل و راستای استراتژی های اصلی بانک و مدیریت ارشد نسبت به اجرای استراتژی منابع انسانی اقدام نماید و در وهله اول استقلال ، صداقت، شفافیت ، بی طرفی و عدالت محوری در همه زمینه ها را مد نظر قرار دهد و در وهله دوم تکریم ، احترام و رضایتمندی کارکنان به عنوان مهمترین تکلیف تمامی همکاران زیرمجموعه خود در قبال سایر کا کنان بانک در ستاد و صف نهادینه و فرهنگ سازی نماید ، در سازمانهای خدمات محور از جمله بانک ها که خدمات ، محصولات و سرویس های مشابه ارائه می دهند نحوه ارائه خدمات و محصولات از خود محصول و خدمت مهمتر است و نقش نیروی انسانی در نحوه ارائه خدمات و محصولات بانکی و جلب رضایت مشتریان نقشی بی بدیل و ارزشمند است لذا رضایت کارکنان می تواند رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد
سومین انتظار از مدیریت جدید سرمایه انسانی ، رسیدگی ،اقدام و پاسخگویی سریع به درخواسته، نیازها ، مشکلات، مسائل و دغدغه های همکاران در حوزه های مختلف پرسنلی و رفاهی است .
شیخ حسینی بیان داشت: تعامل ، هماهنگی ، همکاری و هم افزایی لازم با سایر واحدها از جمله امور شعب و استانها، مدیران استانی، واحد های نظارتی ، تقویت ارتباط با بدنه کارکنان به خصوص در صف نیز در مدیریت امور سرمایه انسانی حائز اهمیت است.
سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در این مراسم گفت: تدوین و اجرای دستور العمل رفاهی، سامانه ها و پرونده های منظم و الکترونیک، سامانه جامع منابع انسانی و طرح استعدادیابی از مهمترین اقدامات این دوره بوده است.
در ادامه نعمت اله رضایی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: جایگاه سرمایه انسانی در سازمانهای خدمات محور بسیار حیاتی و تعیین کننده است، شاخصه ها و مولفه های مهمی برای ارتقای سطح مدیریت سرمایه انسانی وجود دارد، طی سالهای اخیر ریل گذاری مناسبی در این حوزه صورت پذیرفته است، در دوره جدید نیز آقای بابایی می توانند با تجربه و روحیه همکاری، روند مناسبی را با توجه به چارچوب ها و قوانین و بودجه دولتی دنبال نمایند.
محمد جعفر ایرانی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در این مراسم گفت: برنامه های متعددی در حوزه سرمایه انسانی به اجرا در آمده است، در این دوره نیز می توان روند موجود را تداوم بخشیده و ارتقا دهیم. حضور آقای ارجمند در شرکت صرافی توسعه تعاون نیز مزیتی مهم برای این شرکت است.
محمد آذرپناه سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران نیز که در این جلسه حضور داشت گفت: در ارائه خدمات به تعاونگران و جامعه هدف؛ شریک بانک توسعه تعاون هستیم، در برنامه ریزی ها و پیشبرد امور اداری می توانیم با بانک هم افزایی داشته باشیم، انتصاب جدید برای تقویت همکاری ها موثر است.
اهداء احکام سرپرست جدید مدیریت امور سرمایه انسانی بانک و عضو جدید هیات مدیره شرکت صرافی توسعه تعاون
در این جلسه که با حضور معاونین مدیر عامل بانک، تعدادی از مدیران ستادی بانک، شیخی مدیر کل توسعه سرمایه گذاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران همراه بود؛ حکم حسن بابایی به عنوان سرپرست جدید مدیریت امور سرمایه انسانی بانک توسعه تعاون اهداء شد. بابایی پیش از این مدیر پشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بوده است.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون همچنین ،حکم رسول ارجمند را به عنوان عضو جدید هیات مدیره شرکت صرافی توسعه تعاون اهداء کرد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true