کگهر به ازای‌‌ هر سهم ۳۲۰ تومان سود داد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
کگهر به ازای‌‌ هر سهم ۳۲۰ تومان سود داد

مجمع‌‌عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت معدنی‌‌وصنعتی گهرزمین برای سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۲ صبح امروز با حضور ۹۲/۷۱‌درصد سهامداران در هتل المپیک تهران برگزار شد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی ، محمد محیاپور، مدیرعامل گهرزمین در ابتدای مجمع عمومی عادی سالانه گهرزمین با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در طول سال مالی جاری در این مجموعه گفت: معدن گهرزمین به عنوان اصلی‌‌ترین و پرپتانسیل‌‌ترین و خاص‌‌ترین معدن سنگ‌‌آهن با ذخیره‌‌ای بالغ بر ۶۴۰میلیون تن جزو بزرگ‌ترین معادن حال حاضر کشور به شمار می‌رود. وی با بیان اینکه معدن گهرزمین از شرایط بسیار ایده‌‌آل و فوق‌‌العاده‌‌ای برخوردار است، گفت: شرایط امروز تولید محصولات به گونه‌‌ای است که لازم است زنجیره کامل تولید محصولات را در این مجموعه داشته باشیم؛ بنابراین تکمیل زنجیره تولید در مجموعه گهرزمین یکی از تصمیمات حائز اهمیت و مهمی است که توسط سهامداران کگهر اتخاذ شده است.

محیاپور با تاکید بر اینکه گهرزمین ۱۸‌درصد کنسانتره و ۲۷‌درصد گندله کشور را تولید می‌کند، گفت: بر همین اساس تولید ۱۰ میلیون تن سنگ‌‌آهن دانه‌‌بندی در سال مالی منتهی به۳۰ آذر ماه ۱۴۰۲ هدف‌‌گذاری شده بود که با همت و تلاش پرسنل این مجموعه توانستیم با افزایش ۱۱/۲۳ درصدی؛ رکورد ۱۱ میلیون و ۶۲‌هزار و ۲۴۶ تن تولید این محصول را محقق کنیم. وی در خصوص عملکرد سال مالی ۱۴۰۲ شرکت معدنی‌‌وصنعتی گهرزمین خاطرنشان کرد: «کسب جایگاه نخست بازار فرابورس»، «افزایش ۲۴ درصدی درآمد عملیاتی در سال مالی ۱۴۰۲ نسبت به سال مالی ۱۴۰۱»، «کسب تقدیرنامه ۳ ستاره تعالی سازمانی در اولین حضور»، «افزایش ۱۴ درصدی استخراج سنگ‌‌آهن (کلوخه) نسبت به سال گذشته»، «افزایش تولید تمامی محصولات نسبت به سال گذشته» و «کسب ۲۳ رکورد تولید در سال مالی ۱۴۰۲» از اهم اقدامات انجام شده کگهر در سالی که گذشت، بود.

وی در ادامه به طرح‌‌های توسعه شرکت گهرزمین اشاره کرد و گفت: احداث کارخانه احیای مستقیم با پیشرفت فیزیکی ۵۱/۳ درصد، مطالعات اکتشافی در پهنه جبال بارز که در حال انجام عملیات حفاری و اکتشافات است و همچنین احداث کارخانه بازیابی آب با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد، از جمله طرح‌‌های توسعه شرکت معدنی‌‌و صنعتی گهرزمین است.

مدیرعامل گهرزمین در پایان تاکید کرد: برگ برنده شرکت معدنی‌‌و صنعتی گهرزمین معدن نیست؛ بلکه سهامداران ارزشمند و قدردان و پرسنل زحمتکش و متخصص این مجموعه است. گفتنی است‌ مجمع‌‌عمومی عادی سالانه شرکت گهرزمین با تصویب تقسیم ۳۲۰تومان به ازای هر سهم پایان یافت.

 

لیلا سبزه علی 

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true