با استمرار توفیقات بیمه دی، درخشش این شرکت تدوام داشته است - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
با استمرار توفیقات بیمه دی، درخشش این شرکت تدوام داشته است

علی استاد هاشمی گفت:می‌بایست مردم را در امر آموزش مفاهیم و مباحث بیمه‌ای یاری دهیم و هنگامی که شهروندی برای خرید بیمه‌نامه به ما مراجعه می‌کند، باید همه‌ی موارد را برای آنان شرح دهیم تا به ارتقاء فرهنگ بیمه کمک کنیم و مردم نیز از سرمایه‌گذاری خود، احساس رضایت نمایند.
به گزارش خبرطلایی به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه دی؛ علی استاد هاشمی رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا که در مراسم نوزدهمین سالروز تأسیس بیمه دی و در جمع مدیران، کارکنان و نمایندگان این شرکت حضور داشت، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز تأسیس بیمه دی، گفت: امروز روز میلاد شرکت شماست. بیمه‌گری که با استمرار توفیقات توانسته، درخشش خود را در صنعت بیمه تدوام بخشد.وی ادامه داد: هدف صنعت بیمه، خدمت‌گزاری به مردم است و می‌بایست از خداوند متعال، توفیق خدمتی خالصانه و منصفانه را، طلب نماییم.استاد هاشمی اظهار داشت: همه‌ی ما با کمک یکدیگر، می‌بایست مردم را در امر آموزش مفاهیم و مباحث بیمه‌ای یاری دهیم و هنگامی که شهروندی برای خرید بیمه‌نامه به ما مراجعه می‌کند، باید همه‌ی موارد را برای آنان شرح دهیم تا به ارتقاء فرهنگ بیمه کمک کنیم و مردم نیز از سرمایه‌گذاری خود، احساس رضایت نمایند.
رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا در خاتمه‌ی سخنان خود، با تبریک مجدد به خانواده‌ی بیمه دی، توفیقات روز‌افزون این شرکت را خواستار شد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true