تعدی به جان کارکنان پلیس را بی‌جواب نمی‌گذاریم - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تعدی به جان کارکنان پلیس را بی‌جواب نمی‌گذاریم

سخنگوی فراجا طی یادداشتی در خصوص برخورد با عوامل حادثه تروریستی راسک گفت: تعدی به جان کارکنان پلیس بی کیفر نمی‌ماند.
به گزارش خبرطلایی ، سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی فراجا طی یادداشتی در خصوص نوع و نحوه پیگیری و برخورد با عوامل تروریستی حادثه راسک نوشت: رفتار پلیس در خصوص وقایع گذشته نشان از آن دارد که شاید شناسایی، دستگیری و مجازات متعدیان به جان کارکنان خدوم فراجا زمان بر باشد و مدتی طول بکشد اما بی‌پاسخ و بی کیفر باقی نمی‌ماند.

سردار منتظرالمهدی در ادامه یادداشت آورده است: در واقعه راسک نیز بی‌شک موضع‌گیری بر اساس قواعد، روابط و حقوق بین‌الملل عمومی و ملحوظ نظر قرار دادن مناسبات و اصول سیاست خارجی؛ در حال پیگیری و انجام است و حتماً به فضل و کرم الهی افراد دخیل در این حادثه شناسایی و دستگیر می‌شوند.

وی افزود: پلیس به طور قاطع به این کردار تروریستی گروهک‌ها اعتراض و اسکان و فعالیت آزادانه آنها را در کشورهای همسایه محکوم می‌کند.

سخنگوی فراجا گفت: از آنجایی که سازمان‌های بین‌المللی از جمله سازمان ملل متحد، اینترپل و شورای امنیت ملل متحد حمله تروریستی و اقدام علیه مقر پلیس را محکوم نموده‌اند؛ باعث شده تا امکان پیگیری با استفاده از ساز و کارهای موجود در این سازمان‌ها بیش از قبل فراهم باشد و مقابله با فعالیت‌های تروریستی از طریق سازمان‌های بین‌المللی و مجاری دیپلماتیک با تاکید بر حفظ تمامیت ارضی و حاکمیت سرزمینی بیش از گذشته تسهیل شود.

وی افزود: در هر حال هر قطره خون یارانمان در سازمان بزرگ فراجا سبب ساز تأمین امنیت هر چه بیشتر شهروندان است اما نمی‌گذاریم این خون‌های پاک، پایمال شوند.

پایگاه خبری پلیس

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true