بیش از ۱۳ هزار زوج، تسهیلات ازدواج از بانک مسکن دریافت کردند - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
بیش از ۱۳ هزار زوج، تسهیلات ازدواج از بانک مسکن دریافت کردند

 

بانک مسکن از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۳هزار و ۹۵۱ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ ۲۸ هزار و ۲۵۵ میلیارد ریال به زوج های متقاضی پرداخت کرده است.

به گزارش خبرطلایی  به نقل از بانک مسکن-هیبنا؛ از ابتدای سال جاری تا دوم دی ماه، ۱۶هزار و ۹۶۸ نفر از متقاضیانی که در صف انتظار دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مسکن قرار دارند؛ تعیین شعبه شده اند.
تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوج هایی که تاریخ عقد آنها بعد از ۱/۱/۱۳۹۸ باشد و تاکنون تسهیلات ازدواج دریافت نکرده اند؛ پرداخت می شود.
حداقل این تسهیلات برای هر یک از متقاضیان مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت ۱۰ ساله بوده و برای زوج های زیر ۲۵ سال و زوجه های زیر ۲۳ سال ۲۲۰ میلیون تومان است.
همچنین سقف تسهیلات ازدواج برای افرادی که شرایط مفاد ماده ۵۰ قانون خدمات ایثارگران را دارند دو برابر در نظر گرفته شده است.
زوج های متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج بعد از ثبت نام در سامانه ازدواج بانک مرکزی و دریافت پیامک تعیین شعبه می توانند برای تشکیل پرونده و دریافت تسهیلات به آن شعبه مراجعه کنند. شعبه متقاضیان برای دریافت تسهیلات ازدواج بر اساس اولویت تاریخ ثبت نام تعیین و از طریق پیامک به آنها اطلاع رسانی می شود.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true