پس از افشاهای گسترده پیشین؛ «وآیند» باز هم افشا کرد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پس از افشاهای گسترده پیشین؛ «وآیند» باز هم افشا کرد

به‌دنبال افشاهای پیشین گزارش‌های کارشناسی املاک بانک آینده در سامانه کدال، ارزیابی‌های جدیدی از دارایی‌های بانک نیز در این سامانه افشا شد.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی ،بر اساس گزارش‌های درج شده در این سامانه، گزارش تعیین قیمت سهام شرکت‌های شرکت آرین پردیس دنا، ارزش‌آفرینان سیراف و توسعه عمران فردا گستر افشا شد.
سایر دارایی‌های بانک نیز که در جریان ارزیابی توسط کارشناسان رسمی قوه قضائیه است، از افزایش ارزش قابل توجهی برخوردار هستند و گزارش‌های مربوطه به‌محض دریافت از طریق سامانه کدال اطلاع‌رسانی خواهد شد.
هم‌چنین، روز ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ نیز بانک آینده ۴ افشای منحصر به‌فرد و بنیادی بر روی سامانه کدال بارگذاری کرد که از جمله می‌توان به گزارش کارشناسی پروژه بازار بزرگ ایران(ایران‌مال) به‌ارزش بیش از ۲۵۵ همت اشاره کرد.
گفتنی است، ارزیابی دارایی‌های شرکت‌های تابعه، مقدمه ارزیابی ارزش سهام آن شرکت‌ها و متعاقباً افزایش سرمایه بانک از محل تجدید ارزیابی سرمایه‌گذاری‌ها، (پس از انجام تشریفات قانونی) است.
هم‌چنین، بانک آینده در ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۱۴۰۱ بیش از ۲۲هزار میلیارد تومان درآمد عملیاتی داشت که درآمد قابل توجهی برای بانک است. درآمد کارمزد نیز به ۸۷۴ میلیارد تومان رسید و خالص درآمد کارمزد رشد ۱۷۸ درصدی را به ثبت رساند. سایر درآمدهای بانک نیز در دوره مورد بررسی نسبت به مقطع مشابه با افزایش بیش از ۵ برابری همراه شد.
«وآیند» در سال ۱۴۰۱ حدود ۱۴۲ میلیارد تومان سود مبادلات و معاملات ارزی شناسایی کرد. بر طبق سود و زیان تلفیقی نیز درآمدهای عملیاتی تلفیقی در ۱۲ ماهه نزدیک به ۶٫۷ همت و درآمد کارمزد ۸۷۴ میلیارد تومان بوده است. هم‌چنین سود مبادلات ارزی تلفیقی رشد بیش از ۵٫۸ برابری داشت و به ۲۲۷ میلیارد تومان رسید.
گفتنی است، بانک آینده در سال ۱۴۰۱ موفق به برگشت بیش از ۲۲ همت ذخایر مطالبات مشکوک‌الوصول شده است، که این امر کمک زیادی به بانک خواهد کرد.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true