دکتر طاهری: تداوم پیشرفت های بانک شهر با انتشار صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به سال ۱۴۰۱ - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
دکتر طاهری: تداوم پیشرفت های بانک شهر با انتشار صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به سال ۱۴۰۱

قائم مقام مدیرعامل بانک شهر با اشاره به انتشار صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به پایان سال گذشته این بانک در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، گفت: تحولات کاربردی، بنیادی و مهم در بانک شهر طی سال های اخیر توانسته آن را به عنوان بانکی موفق و قابل اعتماد در میان تمامی اقشار جامعه تبدیل کند.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دکتر رحیم طاهری با بیان اینکه بانک شهر امروز با تکیه بر اصول بانکداری حرفه ای، در مسیر درست خدمات رسانی به هموطنان قرار دارد، گفت: چرخش از بانکداری سنتی و تبدیل شدن به یک بانک حرفه ای و تجاری قابل اعتماد برای فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و تجار، نشان از عزم جدی مدیران و کارکنان بانک شهر برای قرارگرفتن در میان برترین بانک های کشور دارد.
طاهری با تاکید بر اینکه روند رو به رشد پیشرفت های بانک شهر در سال جاری نیز با سخت کوشی کارکنان آن ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: توجه به قوانین و مقررات بانک مرکزی و وجود نظم و انضباط پولی و مالی و اصلاح و بهبود ساختار ترازنامه به بهترین نحو ممکن در بانک شهر در حال اجراست.
وی در ادامه به انتشار صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به پایان سال گذشته بانک شهر در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، اشاره کرد و افزود: این بانک در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۱٫۱۲٫۲۹ به ازای هر سهم ۴,۷۳۱ ریال سود محقق کرده، که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۲۵ درصد افزایش داشته است.
طاهری خاطرنشان ساخت: همچنین بانک شهر با سرمایه ثبت شده ۱۵,۵۷۲,۸۴۱ میلیون ریال طی عملکرد ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۱٫۱۲٫۲۹ مبلغ ۷۳,۶۷۴,۸۹۸ میلیون ریال سود محقق کرده است.
قائم مقام مدیرعامل بانک شهر در پایان گفت: درآمد عملیاتی این بانک نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۴ درصد رشد داشته است.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true