آیین تودیع و معارفه هیات مدیره بیمه البرز برگزار شد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
آیین تودیع و معارفه هیات مدیره بیمه البرز برگزار شد

آیین تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره شرکت بیمه البرز با حضور مدیرعامل، اعضای قبلی و جدید هیات مدیره و مدیران بیمه البرز برگزار شد.

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی ،مدیرعامل بیمه البرز در این آیین گفت: قطعا عملکرد خوب امروز بیمه البرز مرهون تلاش مدیران و کارکنان این شرکت در گذشته و حال است و بدون شک می توان گفت هیات مدیره و کارکنان بیمه البرز بیشترین همدلی، همراهی و وفاق را در صنعت بیمه کشور دارند.
موسی رضایی با قدردانی از اعضای هیات مدیره قبلی بیمه البرز تاکید کرد: در تاریخ شصت و چهار ساله بیمه البرز نقش بزرگ مردانی که سکاندار و هدایتگر این شرکت در مقاطع مختلف بوده اند نقشی بی بدیل و جاودانه است و بدون تردید ادامه حیات اقتصادی و دستاوردهای عظیم بیمه البرز در سال‌های گذشته مرهون سیاست‌گذاری‌ها و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی هیات مدیره های قبلی این شرکت بوده است.
در ادامه این آیین، موسی رضایی، مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره، مجید نادری، غلامرضا عزیزی و مجتبی قمری گل از اعضای هیات مدیره جدید بیمه البرز با اهدا لوح از مجید علی پناهی، حمید توسلی و امین احمدیان، اعضای هیات مدیره قبلی این شرکت قدردانی کردند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true