تقسیم سود 140 ریالی توسط جهان فولاد سیرجان - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تقسیم سود 140 ریالی توسط جهان فولاد سیرجان

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت «مجتمع جهان فولاد سیرجان» با حضور اعضای هیئت مدیره، حسابرس، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و 85 درصد سهامداران در سالن همایش های هتل ارم تهران برگزار شد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از

روابط عمومی و امور بین الملل، در ابتدای این مراسم مهندس علی پورمعصومی، مدیر عامل شرکت مجتمع «جهان فولاد سیرجان» گزارشی از سال مالی منتهی به 29/12/1401 بر پایه اطلاعات موجود به سهامداران ارائه کرد و گفت: مجموع تولیدات شرکت (بر اساس وزن) در سال 1401 نسبت به سال گذشته با رشد 2.39 درصدی همراه بوده است و در بخش فروش هم افزایش 18 درصدی را نسبت به سال گذشته رقم زدیم.
وی با بیان اینکه در سال 1401 شاهد افزایش 31 درصدی کل مبلغ فروش شرکت نسبت به سال گذشته بودیم، افزود: در بخش فروش شمش رشد 16 درصدی و در بخش فروش میلگرد رشد 58 درصدی را در سال 1401 نسبت به سال مالی پیش از آن شاهد بودیم.
پورمعصومی همچنین به عملکرد مالی شرکت اشاره کرد و اظهار داشت: رشد 55 درصدی سود ناخالص، رشد 50 درصدی سود خالص و رشد 56 درصدی سود عملیاتی از مهم ترین دستاوردهای مالی شرکت در سال مالی 1401 بوده است.
مدیر عامل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در ادامه به مهم ترین طرح های توسعه ای در دست اجرای شرکت اشاره کرد و گفت: پروژه احیا 2 با ظرفیت تولید 1 میلیون و 50 هزار تن آهن اسفنجی و طرح احداث مگامدول با ظرفیت تولید یک میلیون و 760 هزار تن آهن اسفنجی به منظور افزایش خوراک فولاد سازی و بی نیازی شرکت از خرید آهن اسفنجی از مهم ترین طرح های توسعه ای شرکت به شمار می رود که امیدواریم تا پایان امسال به بهره برداری برسند. همچنین پروژه های فولاد سازی و پروژه های کلاف و فولاد آلیاژی در دست اجرا هستند و در سال های آتی مورد بهره برداری قرار می گیرند.
مصوبات مجمع عمومی عادی
بعد از تصویب صورت های مالی شرکت منتهی به 29/12/1401 در خصوص تقسیم سود از سهامداران رای گیری شد که در نهایت با تقسیم سود 140 ریال به ازای هر سهم موافقت شد.

همچنین در دستور کار مجمع عمومی فوق العاده کلمه «مجتمع» با رای سهامداران از عنوان شرکت حذف شد تا از این پس به شرکت «جهان فولاد سیرجان» تغییر کند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true