دستگیری جیب بران ورزشگاه آزادی حین بازی شهرآورد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
دستگیری جیب بران ورزشگاه آزادی حین بازی شهرآورد

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دونفر متهم جیب بر که در دربی پایتخت اقدام به جیب بری میکردند خبر داد و گفت از متهمان 7 دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.

به گزارش خبرطلایی سرهنگ “محمد گودرزی” ، در تشریح این خبر گفت: در پی افزایش سرقت تلفن همراه و اشیاء قیمتی شهروندان در شهرآورد پایتخت به روش جیب بری رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان را تیمی از ماموران کلانتری 141 شهرک گلستان بر عهده گرفتند و ماموران تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.
وی با بیان اینکه ماموران با استقرار در ورزشگاه در روز دهم خرداد حین شهرآورد پایتخت و با پی جویی های انتظامی، 2 متهم مرد جیب بر را شناسایی کردند افزود: پس از شناسایی چهره متهمان، ماموران با درایت هر دو نفر را حین سرقت شناسایی و دستگیری کردند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه از متهمان 7 دستگاه تلفن سرقتی کشف شد تصریح کرد: متهمان 24 و 26 ساله در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی و 18 فقره سرقت در ورزشگاه آزادی تهران به روش جیب بری در دو هفته اخیر اعتراف کردند.
به گفته این مقام انتظامی تا کنون تعدادی از مال باختگان شناسایی و متهم با دستور قضائی برای کشف جزئیات پرونده در اختیار ماموران کلانتری قرار دارد.

پایگاه خبری پلیس

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true