پتروشیمی خوزستان با یک شرکت دانش‌بنیان برای ساخت کارت‌های الکترونیکی برق و ابزاردقیق قرارداد امضاء شد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پتروشیمی خوزستان با یک شرکت دانش‌بنیان برای ساخت کارت‌های الکترونیکی برق و ابزاردقیق قرارداد امضاء شد

شرکت پتروشیمی خوزستان قرارداد تعمیر، مهندسی معکوس و ساخت داخل کارت‌های الکترونیکی برق و ابزاردقیق را با یک شرکت دانش‌بنیان امضا کرد.

به گزارش خبرطلایی به نقل از  ستاد خبری رویداد بین‌المللی ایران‌پتروکم، رضا صالح احمدی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان و علیرضا کریمی، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان مدار رایانه پویا شامگاه چهارشنبه (۲۵ بهمن‌ماه) در دومین روز نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم ۱۴۰۲ و با حضور دکتر علی عسکری قرارداد امضا کردند.

رضا صالح احمدی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان در این آیین با بیان اینکه این شرکت با شناسایی دقیق نیازهای شرکت اقدام به شناسایی توانمندی شرکت‌های داخلی کرده، اظهار داشت: شرکت پتروشیمی خوزستان برای رفع نیازهای خود، از توانایی شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده می‌کند.

علیرضا کریمی، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان مداررایانه پویا نیز در این آیین از این شرکت به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت دانش‌بنیان در تجهیزات هایتک برق و ابزاردقیق نام برد و گفت: شرکت دانش‌بنیان مدار رایانه پویا تاکنون ۱۲۴ محصول دانش‌بنیان را ثبت و تولید کرده است و با تمام شرکت‌های پتروشیمی و صنایع نفت و گاز همکاری دارد.

وی آمادگی شرکت دانش‌بنیان مدار رایانه پویا را برای تأمین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی اعلام کرد.

نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم با شعار حمایت از تولید دانش‌بنیان در صنعت پتروشیمی، پالایش و پترو پالایش به همت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس از ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در مرکز بین‌المللی همایش‌های و نمایشگاه‌های جزیره کیش دایر است.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true