«ایران پتروکم»، می‌تواند پلی بین شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع مختلف پتروشیمی باشد - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
«ایران پتروکم»، می‌تواند پلی بین شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع مختلف پتروشیمی باشد

 

در نشست تخصصی کاتالیست و مواد شیمیایی و روغن‌های صنعتی تأکید شد که رویداد «ایران پتروکم»، می‌تواند پلی بین شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع مختلف پتروشیمی باشد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از  ستاد خبری رویداد ایران پتروکم ۱۴۰۲، در روز پایانی این رویداد نشست کاتالیست، مواد شیمیایی و روغن‌های صنعتی برگزار شد. در این نشست نمایندگانی از شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و اسمارت کاتالیست انواع کاتالیست تولیدی خود از جمله کاتالیست سنتز آمونیاک را بحث‌وبررسی کردند.

در این نشست همچنین شرکت احیا شیمی تلاشگران درباره مواد شیمیایی مورداستفاده خود توضیحاتی را ارائه کرد. در این نشست، خانم مرضیه جدا، کارشناس مدیریت تولید در شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به‌عنوان رئیس این جلسه، گفت: این میزان از پیشرفت غرورآفرین است، مخصوصاً وقتی می‌بینیم که این موفقیت‌ها در حوزه کاتالیست‌ها و مواد شیمیایی در زمان تحریم اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به حضور شرکت‌های متخصص و دانش‌بنیان و صنایع مختلف در رویداد پتروکم اظهار امیدواری کرد این فضای مشترک پلی بین دو بخش باشد و در آینده شاهد اثرات مثبت آن باشیم. بر اساس این گزارش، در نشست تخصصی هوشمندسازی در تولید نیز که در روز سوم رویداد پتروکم برگزار شد، شرکت‌های دانش‌بنیان همگام صنعت، ماهان انرژی و نمایندگانی از دانشگاه امیرکبیر و پتروشیمی نوری به ارائه و معرفی محصولات هوشمند خود پرداختند.

در این نشست شرکت‌کنندگان آخرین تکنولوژی‌های روز مرتبط با تولید از جمله تکنولوژی‌های هوشمندی که بدون حضور نیروی کار فعال می‌شود را مطرح و به بحث‌وبررسی در مورد آنها پرداختند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true