️اتمام موفقیت آمیز شات دان برنامه ریزی شده در فولادسنگان - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
️اتمام موفقیت آمیز شات دان برنامه ریزی شده در فولادسنگان

به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی فولاد سنگان، مهرداد شکوهی رئیس دفتر فنی تولید و تعمیرات گندله سازی در خصوص تعمیرات برنامه ریزی شده در کارخانه گندله سازی گفت: یکی از راه کارهای مناسب جهت افزایش آماده بکاری تجهیزات و کاهش توقفات اضطراری، انجام تعمیرات برنامه ریزی شده می باشد. در این راستا با توانمندی مهندسان فولاد سنگان و برنامه ریزی های انجام گرفته در واحد گندله سازی برنامه توقف تعمیراتی 5 روزه (گرم) در تیرماه 1402 انجام پذیرفت.
شکوهی در خصوص اقدامات انجام شده در این شات دان گفت: در مجموع بیش از 9000 نفر ساعت فعالیت در حوزه های تعمیرات مکانیک، برق و ابزار دقیق، روانکاری و تولید انجام پذیرفت.
وی در خصوص فعالیت ها و تعویض ها در این شات دان 5 روزه گفت: عمده فعالیت های مهم تعمیراتی انجام شده در این شات دان که به صورت گرم (دمای کوره پخت 450 درجه حفظ می شود) عبارتند از : تعویض نوار لایه محافظ، بالانس و بازرسی کلیه فن های پروسس، تعویض و ترمیم ریل های قوسی کوره پخت، تعویض رول های سرند های غلطکی، تعمیر اساسی سرند های لرزشی محصول، تعویض جک نوار نوسانی، تعویض اکسپنشن های داکت فن های پروسس، تعمیرات اساسی یونیت های فن های پروسس، سرویس و تعمیرات غبارگیرهای الکترو استاتیک، تعویض گیرموتور های آسیب دیده در خط تولید و خارج کردن 40 پالت کار از کوره پخت و تعمیر آنها از اقداماتی بود که در این شات دان انجام شد.
وی درپایان افزود : با یاری خداوند متعال و همت و پشتکار تمامی همکاران در واحد های مختلف فولاد سنگان، این شات دان با موفقیت کامل به پایان رسید.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true