طرح «باران»؛ پرداخت وام ۳۰۰ تا ۷۵۰ میلیون تومانی بانک دی - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
طرح «باران»؛ پرداخت وام ۳۰۰ تا ۷۵۰ میلیون تومانی بانک دی

طرح وام قرض‌الحسنه باران، پرداخت وام تا سقف 300 میلیون تومان برای مشتریان حقیقی و 750 میلیون تومان برای مشتریان حقوقی، در شعب بانک دی آغاز شد.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی بانک دی، در طرح باران، تمامی مشتریان حقیقی /‏‏‏ حقوقی(برای کارکنان خود) و مشتریان حقوقی دارای کسب و کارهای خرد و دانش‌بنیان می‌توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز، از امتیاز دریافت وام قرض‌الحسنه باران بهره مند شوند.

مبلغ وام برای متقاضیان حقیقی بین ۳۰ میلیون تا ۳۰۰ میلیون تومان و میزان وام برای متقاضیان حقوقی حداکثر ۷۵۰ میلیون تومان قابل پرداخت است.

مدت سپرده گذاری در این طرح حداقل ۱ ماه و حداکثر ۱۲ ماه است و در صورت رعایت حداقل مبلغ طی دوره سپرده گذاری، امتیاز اعطای وام قرض‌الحسنه طرح بر اساس میانگین دوره سپرده‌گذاری محاسبه می‌شود.

حداقل مبلغ میانگین برای محاسبه امتیاز دریافت این وام، ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. کارمزد این وام نیز ۴ درصد و مدت بازپرداخت اقساط بین ۶ تا ۶۰ ماه متناسب با نیاز مشتری، متغیر است.

در وام طرح باران بانک دی نسبت وام دریافتی به میانگین سپرده بر اساس جدول ذیل محاسبه شده است:

نسبت­های وام به میانگین سپرده با کارمزد ۴%

مدت سپرده گذاری (ماه) تعداد اقساط (ماه)
۶ ۱۲ ۱۸ ۲۴ ۳۶ ۴۸ ۶۰
۱ ۴۲% ۲۴% ۱۷% ۱۳% ۱۰% ۸% ۷%
۲ ۸۴% ۴۷% ۳۳% ۲۶% ۱۹% ۵‏/%۱۵ ۱۳%
۳ ۱۲۶% ۷۰% ۵۰% ۳۹% ۲۹% ۲۳% ۲۰%
۴ ۱۶۸% ۹۴% ۶۷% ۵۳% ۳۸% ۳۱% ۲۷%
۵ ۲۱۰% ۱۱۷% ۸۳% ۶۶% ۴۸% ۳۸% ۳۳%
۶ ۲۵۲% ۱۴۱% ۱۰۰% ۷۹% ۵۷% ۴۶% ۴۰%
۷ ۲۹۴% ۱۶۴% ۱۱۷% ۹۲% ۶۷% ۵۴% ۴۶%
۸ ۳۳۶% ۱۸۹% ۱۳۳% ۱۰۵% ۷۶% ۶۲% ۵۳%
۹ ۳۷۸% ۲۱۱% ۱۵۰% ۱۱۸% ۸۶% ۷۰% ۶۰%
۱۰ ۴۲۰% ۲۳۴% ۱۶۷% ۱۳۲% ۹۵% ۷۷% ۶۶%
۱۱ ۴۶۱% ۲۵۸% ۱۸۳% ۱۴۵% ۱۰۵% ۸۵% ۷۳%
۱۲ ۵۰۳% ۲۸۲% ۲۰۰% ۱۵۸% ۱۱۵% ۹۳% ۸۰%
امکان اتصال حساب‌های این طرح به دستگاه‌های POS و IPG کسب و کارها وجود داشته و شرکت ها و سازمان ها در صورت ایجاد میانگین حساب و کسب امتیاز مربوطه، می توانند با ارائه معرفی نامه به پرسنل خود، آنها را از مزایای این طرح برخوردار کنند.

مشتریان حقیقی نیز می توانند امتیاز خود را مشروط به تکمیل و امضاء فرم «رضایت نامه واگذاری حق امتیاز سپرده» به بستگان درجه یک شامل پدر، مادر، فرزندان، خواهر، برادر و همسر منتقل کنند.

مشتریان بانک دی می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح به شعب یا باجه‌های بانک در سراسر کشور مراجعه کرده و یا با شماره ۰۲۱۲۸۹۳۰ تماس حاصل فرمایند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true