رسانه ها ؛ پر پرواز برون رفت از تلخی ترافیک و کاهش تصادفات - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
رسانه ها ؛ پر پرواز برون رفت از تلخی ترافیک و کاهش تصادفات

رئیس پلیس راهور گفت: سعی داریم تا به‌زودی یک ابر پروژه‌ای با عنوان “طراحی مدل حکمرانی راه” را آغاز کنیم، این مدل مبتنی بر معماری آینده فراجا است.
به گزارش خبرطلایی ، سردار سید تیمور حسینی؛ رئیس پلیس راهور صبح امروز در مراسم معارفه خود اظهار کرد: سعی داریم تا به‌زودی یک ابر پروژه‌ای با عنوان “طراحی مدل حکمرانی راه” را آغاز کنیم، این مدل مبتنی بر معماری آینده فراجا است.

وی افزود: هیچ حوزه‌ای نمی‌تواند بر اساس تصمیمات بخشی و داخلی موفق باشد و معتقدم باید برای هدف اصلی خود که کاهش جان‌باختگان تصادفات است با دیگر دستگاه‌ها به‌ویژه دولت، مجلس و قوه قضائیه همراه باشیم.

حسینی گفت: اگر پلیس تقویت شود، پلیس پتانسیل تأثیرگذاری مستقیم در صرفه‌جویی خساراتی که تصادفات بر روی دست کشور می‌گذارند، دارد.

رئیس پلیس راهور گفت: باید از امروز به بعد برای هر اقدامی که در پلیس راهور انجام می‌شود یک پیوست اجتماعی و یک پیوست کاهش تصادفات تعریف شود.
وی گفت: اگر ترافیک یا همان ترددها منظم شود دو منفعت دارد، نخست اینکه شاهد کاهش ۳۰ درصدی ترافیک می‌شویم، ضمن آنکه تصادفات هم کاهش پیدا می‌کند.
سردار سید تیمور حسینی؛ رئیس پلیس راهور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه سال‌هاست در بخش‌های مختلف راهور اعم از استانی و کشوری خدمت کردم باید از کارهای هیجانی اجتناب و مشغول به کارهای تحلیلی و تخصصی باشم.

وی افزود: باید بدانیم که در انجام هر ماموریتی در پلیس راهور به دو موضوع پیوست اجتماعی و پیوست تاثیر بر کاهش تصادفات توجه شود.

رئیس پلیس راهور گفت: رسانه می‌تواند کمک زیادی به پلیس داشته باشد تا در انجام ماموریت‌های خود بتواند بهترین نقش را اجرا کند.

حسینی تصریح کرد: همه ما می‌دانیم ترافیک دردسرهای زیادی را برای مردم به وجود آورده و مردم از ترافیک مخصوصاً بی‌نظمی در تردد رنج می‌برند.

وی گفت: اگر ترافیک یا همان ترددها منظم شود دو منفعت دارد، نخست اینکه شاهد کاهش 30 درصدی ترافیک می‌شویم، ضمن آنکه تصادفات هم کاهش پیدا می‌کند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true