ارزیابی پتروشیمی کارون در حوزه مدیریت بحران و شرایط اضطراری - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
ارزیابی پتروشیمی کارون در حوزه مدیریت بحران و شرایط اضطراری

پتروشیمی کارون در حوزه مدیریت بحران و شرایط اضطراری مورد ارزیابی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران قرار گرفت.
خبرطلایی : ارزیابان شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با حضور در مجتمع پتروشیمی کارون طی جلسات مرتبط و بازدیدهای میدانی از مجتمع، تجهیزات و ساختار تیم‌های مدیریتی و واکنشی این شرکت در حوزه مدیریت بحران و واکنش به شرایط اضطراری را مطابق با استانداردهای روز دنیا مورد ارزیابی قرار دادند.
🔹در جلسه افتتاحیه فرایند ارزیابی، امیرحسن فرجادنیا رئیس امور HSE و دبیر کمیته مدیریت شرایط اضطراری با ارائه گزارش از اقدامات پیشگیرانه و واکنشی چند سال اخیر در جهت توانمندسازی و مصون‌سازی مجتمع، نتایج حاصله از فرایند ارزیابی و شناخت موارد قابل‌بهبود را در ارتقا و تعالی سازمان بسیار حائز اهمیت دانست.
🔹در ادامه جلسه، مدیرعامل و مدیر شرایط اضطراری شرکت پتروشیمی کارون «ارزیابی در حوزه مدیریت بحران و شرایط اضطراری» را در راستای شناسایی ریسک‌ها و توانمندسازی مجتمع‌ها در مواجهه با بحران‌های محتمل را اقدامی ستودنی و شایسته دانست.
🔹علیرضا صدیقی زاده همچنین از این اقدام ارزشمند شرکت ملی صنایع پتروشیمی که در راستای مدیریت بحران و به‌تبع آن حفظ جان انسان‌ها، محیط‌زیست، سرمایه و دارایی‌های ملی است، تقدیر و تشکر کرد و آن را اقدامی در جهت صیانت از سلامتی کارکنان و خداپسندانه دانست.
🔹گفتنی است شرکت پتروشیمی کارون در سال‌های ۱۳۹۵، ۱۳۹۷، ۱۴۰۰، ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ رتبه‌های برتر در حوزه پدافند غیرعامل، سازماندهی تیم‌های شرایط اضطراری، ایمنی و آتش‌نشانی و حفاظت فنی محیط کار را در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر کسب کرده است.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true