“چابک ” بانک کشاورزی؛ پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
“چابک ” بانک کشاورزی؛  پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک

پیشرفت‌های تکنولوژی در صنعت بانکداری زمینه شکل گیری بانکداری الکترونیک است و این پیشرفت‌ها که ارائه خدمات متنوع به مشتری را به دنبال دارد باعث چابکی در صنعت بانکداری می‌شود.
به گزارش خبرطلایی، پیاده سازی هر یک از شاخص ها می تواند به بانک ها در ایجاد و افزایش رضایت مشتریان در راستای دستیابی به یک مزیت رقابتی پایدار به منظور بهره مندی از سودآوری بیشتر، کمک نماید ؛چراکه در واقع چابکی پارادایم جدیدی است که به بنگاه ها توانایی بقا و پیشرفت در محیطی پیش بینی نشده را می دهد.
دربانک کشاورزی با استفاده از «چابک» امکان صدور چک در هر زمان و مکان بدون نیاز به حمل دسته‌چک و کارسازی چک بدون نیاز به مراجعه به شعبه فراهم می‌شود. امنیت بالای این محصول و عدم امکان سوءاستفاده، سرقت، مفقودی، امکان دریافت هم‌زمان چک کاغذی و چک امن دیجیتال و…از مزایای استفاده از چک الکترونیکی بانک کشاورزی (چابک) است.
افرادی که در حال حاضر دارای دسته‌چک کاغذی هستند نیز می‌توانند هم‌زمان و بدون رعایت محدودیت ۸۰ درصد تعیین‌شده برای چک کاغذی، درخواست دسته‌چک دیجیتال داده و از خدمات بسیار مطلوب این نوع چک استفاده کنند که در بانک کشاورزی امکان صدور چک، انتقال، ابطال، استعلام‌ها و کارسازی «چابک» در اینترنت‌بانک کشاورزی فراهم شده و به‌زودی در فاز بعدی در درگاه همراه بانک کشاورزی نیز قابل بهره‌برداری خواهد بود.
چک الکترونیک نوع جدیدی از چک محسوب می‌‎شود که نسبت به چک‌های کاغذی، از سرعت، دقت و امنیت بیشتری در عملکرد و نقد شوندگی برخوردار است ؛ که می توان به سرعت زیاد در ثبت و پردازش چک‌های الکترونیکی، عدم نیاز به ارسال نسخه فیزیکی چک، حذف نگرانی افراد در خصوص ثبت چک در سامانه و امنیت بالا و عدم امکان سرقت یا تحریف چک اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، یکی از مهم‌ترین مزایای چک الکترونیکی امنیت بالای آن است. چراکه با اعتبارسنجی وضعیت اعتبار بانکی فردی که چک می‌کشد مشخص می‌شود، امکان سرقت یا تحریف آن وجود ندارد و شما می‌توانید در صورت مشاهده اولین تخلف، چک را به‌راحتی مسدود کنید.
مشتریان می‌توانند برای دریافت خدمات «چابک» به شعب بانک کشاورزی در سراسر کشور مراجعه کنند.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true