ورود ۱۵۰ دستگاه کامیون ملکی به ناوگان ملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران - خبر طلایی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
ورود ۱۵۰ دستگاه کامیون ملکی به ناوگان ملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با خرید ۱۵۰ فروند کامیون ملکی، حرکت جدی خود را برای تبدیل شدن به یک شرکت حمل‌و‌نقل لجستیکی آغاز کرده است.
به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، ناوگان ملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در راستای تبدیل شدن به یک شرکت حمل‌و‌نقل لجستیکی بر مبنای سند راهبردی خود در افق ۱۴۰۶، اقدام به خرید ۱۵۰ دستگاه کامیون ملکی صفر کیلومتر برای تحقق عملیات حمل‌و‌نقل DOOR TO DOOR در کریدور شمال- جنوب نموده است.

مدیرعامل شرکت حمل‌و‌نقل جاده‌ای «بهارران» با تأکید بر اینکه گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران هم‌اکنون به عنوان شانزدهمین ناوگان حمل‌و‌نقل کانتینری جهان شناخته می‌شود، ادامه داد: شرکت بهارران در کنار شرکت حمل‌و‌نقل ترکیبی گروه کشتیرانی به عنوان شرکت حمل‌و‌نقل ریلی این گروه، چشم‌انداز تازه گروه کشتیرانی را در راستای بدل شدن به شرکتی لجستیکی را نوید می‌دهند.

وی افزود: بر‌اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، تا پایان سال آینده با همکاری تولیدکنندگان داخلی، هزار دستگاه کامیون به ناوگان ملکی حمل بار جاده‌ای گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ملحق خواهند شد.

به گفته این مقام مسئول در گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، با مجوزی که به تازگی دولت برای شرکت‌های حمل‌و‌نقل جاده‌ای صادر کرده است، ۱۰۰ دستگاه کامیون دیگر نیز به صورت وارداتی به این چرخه اضافه خواهند شد تا شرکت حمل بار جاده‌ای گروه کشتیرانی بتواند با ۱۱۰۰ فروند کامیون ملکی، فعالیت خود را در عرصه حمل‌و‌نقل چندوجهی تقویت کند.

وی افزود: برای ایجاد انگیزه بیشتر برای کامیونداران کشور، مقرر شده مالکیت کامیون‌های این شرکت پس از ۳ الی ۶ سال و بسته به نحوه فعالیت رانندگان، به آنان منتقل شود.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true